Jedanaesterci
90' Dawson, Craig
4 Šutevi u okvir gola 4
Murphy, Daryl umesto Grabban, Lewis    79'
89' 2:2 Rodriguez, Jay
2 Blokirani šutevi 2
Yacob, Claudio umesto Yates, Ryan    77'
70' Hoolahan, Wes umesto Johansen, Stefan
5 Šutevi van okvira gola 1
Milosevic, Alexander    73'
64' Barry, Gareth umesto Livermore, Jake
7 Korneri 3
1:2 Yates, Ryan    65'
54' 1:1 Murphy, Jacob
1 Ofsajdi 3
Watson, Ben    16'
40' Livermore, Jake

90
90'
3 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Lee Stephen Mason je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 2 - 2.
90'
Nottingham Forest je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Jack Colback u zaleđu.
90'
Joe Lolley (Nottingham Forest) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
90'
Žuti karton dobio je Craig Dawson (West Bromwich Albion).
90'
Na stadionu ''The Hawthorns'' Wesley Hoolahan (West Bromwich Albion) izvodi korner s desna strane.
89'
Gol! Jay Rodriguez preciznim udarcem s bijele točke poravnava rezultat na 2 - 2.
88'
Lee Stephen Mason dosuđuje kazneni udarac i to je prilika da West Bromwich Albion postigne zgoditak.
87'
Gareth Barry (West Bromwich Albion) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
86'
Gareth Barry (West Bromwich Albion) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
86'
Na stadionu ''The Hawthorns" Wesley Hoolahan (West Bromwich Albion) izvodi udarac iz kuta.
83'
Lee Stephen Mason sudi udarac iz kuta za ekipu West Bromwich Albion. Izvest će ga Wesley Hoolahan.
79'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Daryl Murphy, a izašao Lewis Grabban.
77'
Gareth Barry puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
77'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Claudio Yacob, a izlazi Ryan Yates.
77'
Jay Rodriguez (West Bromwich Albion) je u zaleđu.
76'
Udarac iz kuta za momčad Nottingham Forest! Izvodi ga Joe Lolley s desna strane.
75'
Nottingham Forest napada! Lewis Grabban upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
73'
Na stadionu ''The Hawthorns'' Aleksandar Milošević (Nottingham Forest) dobiva žuti karton.
70'
West Bromwich Albion je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Wesley Hoolahan, a izašao Stefan Johansen.
70'
West Bromwich Albion je u napadu, ali Jay Rodriguez puca izvan okvira gola.
67'
Na stadionu ''The Hawthorns'' Jacob Murphy (West Bromwich Albion) izvodi korner s lijeva strane.
65'
Lewis Grabban je namjestio pogodak.
65'
Gol! Gost vodi 2 - 1, a strijelac je Ryan Yates.
64'
West Bromwich Albion pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Gareth Barry, a izlazi Jake Livermore.
61'
Joe Lolley (Nottingham Forest) se našao u prilici na stadionu ''The Hawthorns'', no pucao je neprecizno.
61'
Lee Stephen Mason je dosudio korner za momčad Nottingham Forest. Izvodi ga Joe Lolley pored desna korner zastavice.
60'
Lee Stephen Mason sudi udarac iz kuta za ekipu Nottingham Forest. Izvest će ga Joe Lolley.
59'
Udarac iz kuta za momčad West Bromwich Albion! Izvodi ga Jacob Murphy s lijeva strane.
59'
Nottingham Forest je u napadu i Lewis Grabban upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi West Bromwich Albion blokirao udarac.
57'
Na stadionu ''The Hawthorns'' West Bromwich Albion je u napadu. Mason Holgate upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
54'
Gol! Na stadionu ''The Hawthorns'' West Bromwich Albion poravnava na 1 - 1, a strijelac izjednačujućeg gola je Jacob Murphy.
54'
Rakeem Harper (West Bromwich Albion) je pucao, ali nema gola - pogodio je gredu.
46'
Lee Stephen Mason daje znak za početak drugog poluvremena.
45'
Lee Stephen Mason je odsvirao kraj prvog poluvremena na stadionu ''The Hawthorns''.
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme.
43'
West Bromwich Albion napada. Dwight Gayle je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
40'
Žuti karton dobiva Jake Livermore (West Bromwich Albion).
36'
Na stadionu ''The Hawthorns'' Stefan Johansen (West Bromwich Albion) izvodi korner s desna strane.
35'
Lewis Grabban (Nottingham Forest) je ulovljen u zaleđu.
34'
Jay Rodriguez (West Bromwich Albion) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
31'
Na stadionu ''The Hawthorns'' Lewis Grabban (Nottingham Forest) je uhvaćen u zaleđu.
27'
Na stadionu ''The Hawthorns" Rakeem Harper (West Bromwich Albion) izvodi udarac iz kuta.
20'
Jay Rodriguez (West Bromwich Albion) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
19'
Joe Lolley (Nottingham Forest) upućuje udarac na stadionu ''The Hawthorns'', ali protivnička obrana blokira udarac.
16'
Ben Watson zarađuje žuti karton.
6'
1 je asistirao kod pogotka.
6'
Gol! Nottingham Forest vodi 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Stefan Johansen.