Bolton Wanderers
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
80' Davis, David umesto Gardner, Gary
2 Šutevi u okvir gola 2
Noone, Craig    90'
76' Vassell, Isaac umesto Kieftenbeld, Maikel
2 Blokirani šutevi 1
0:1 Connolly, Callum    71'
63' Mrabti, Kerim umesto Jota
7 Šutevi van okvira gola 3
Connolly, Callum    69'
60' Harding, Wes

0 Faulovi 0

Grad: Birmingham Stadion: St Andrew's Trillion Trophy Stadium sudac: Davies, Andy

90
90'
Sudac je označio kraj utakmice. Rezultat je 0 - 1.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 5 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Birmingham City je u napadu. Che Adams je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
90'
Andy Davies je dosudio korner za momčad Birmingham City. Izvodi ga Jacques Maghoma pored desna korner zastavice.
90'
Žuti karton! Zaradio ga je Craig Noone (Bolton Wanderers).
90'
Birmingham City napada. Kerim Mrabati je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
80'
Garry Monk se odlučio za izmjenu. U igri je David Davis, a izašao je Gary Gardner.
79'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' Kerim Mrabati (Birmingham City) izvodi korner s desna strane.
79'
Maxime Colin (Birmingham City) upućuje udarac na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'', ali protivnička obrana blokira udarac.
76'
Birmingham City je u napadu. Prigodu ima Gary Gardner, puca, ali neprecizno.
76'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Isaac Vassell, a izlazi Maikel Kieftenbeld.
71'
Callum Connolly zabija glavom i gosti sada vode 1 - 0.
71'
Pogodak je namjestio Luke Murphy.
69'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' Callum Connolly (Bolton Wanderers) je zaradio žuti karton.
66'
Utakmica je ponovno u tijeku.
65'
Phil Parkinson je prinuđen napraviti izmjenu. U igru ulazi Josh Vela, a izlazi ozlijeđeni Marc Wilson.
64'
Marc Wilson je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
63'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' napravljena je izmjena br. 1 u momčadi domaćina. Garry Monk je odlučio da igru napusti Jota, a umjesto njega uđe Kerim Mrabati.
62'
Birmingham City napada i Jota pogađa vratnicu.
60'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' Wes Harding (Birmingham City) dobiva žuti karton.
56'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' (Birmingham) Josh Magennis puca izvan okvira vrata.
50'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' Luke Murphy (Bolton Wanderers) izvodi korner s desna strane.
50'
Marc Wilson (Bolton Wanderers) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
49'
Bolton Wanderers napada na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' i David Wheater ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
49'
Udarac iz kuta za momčad Bolton Wanderers! Izvodi ga Luke Murphy s desna strane.
46'
Luke Murphy je zamijenio Gary O'Neil u momčadi gosta.
46'
Andy Davies je označio početak drugog poluvremena.
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium''.
45'
Andy Davies sudi udarac iz kuta za ekipu Bolton Wanderers. Izvest će ga Marc Wilson.
45'
Na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium'' Birmingham City je u napadu. Gary Gardner upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
39'
Lukas Jutkiewicz (Birmingham City) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
36'
Craig Noone puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
36'
Craig Noone (Bolton Wanderers) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
28'
Jedan od nogometaša momčadi Bolton Wanderers ulovljen je u zaleđu.
22'
Che Adams puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
20'
Prigoda na stadionu ''St Andrew's Trillion Trophy Stadium''! Maikel Kieftenbeld puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
19'
Corner awarded to Bolton Wanderers.
16'
Birmingham City have been awarded a corner by Andy Davies.
14'
Lukas Jutkiewicz (Birmingham City) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.
13'
Birmingham City napada! Lukas Jutkiewicz upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
3'
Bolton Wanderers kreće naprijed, ali Andy Davies dosuđuje zaleđe.
1'
Andy Davies je označio početak današnje utakmice.
-1'
21682 gledatelja došlo je gledati utakmicu.
Ako Che Adams zabije protiv Bolton Wanderers to će biti njegov 20th gol za Birmingham City ove sezone.

Dostupne su startne postave za današnju utakmicu.