San Martin de San Juan
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' 1:0 Iritier, Javier
2 Šutevi u okvir gola 3
Pelaitay, Nicolas umesto Bogado, Mauro    74'
90' Iritier, Javier
2 Blokirani šutevi 0
Villarruel, Gustavo umesto Brandan, Fernando    70'
77' Gino, Federico
9 Šutevi van okvira gola 2
Erpen, Facundo umesto Castillejos, Gonzalo    15'
74' Iritier, Javier umesto Amor, Emiliano
5 Korneri 1
Pucheta, Arian    12'
69' Villalba, Lucas
0 Ofsajdi 0
Mattia, Juan Francisco    7'
67' Miloc, Dardo
5 Žuti kartoni 1

46' Ruiz, Alan umesto Ozuna, Emiliano
0 Crveni kartoni 1

14' Amor, Emiliano

90
90'
Nestor Pitana pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Javier Iritier iz momčadi domaćina.
90'
Nestor Pitana mora pričekati istek 4 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Gol! Domaćin vodi 1 - 0, a strijelac gola je Javier Iritier.
90'
Pogodak je namjestio Cristian Chavez.
87'
Zaleđe! Netko iz ekipe Aldosivi nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
84'
Lucas Villalba (Aldosivi) se našao u prilici na stadionu ''Jose Maria Minella'', no pucao je neprecizno.
82'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' (Mar del Plata) Gino Acevedo puca izvan okvira vrata.
78'
San Martin de San Juan je u napadu. Prigodu ima Claudio Mosca, puca, ali je vratar na mjestu.
77'
Gino Acevedo (Aldosivi) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
74'
Gustavo Alvarez se odlučio za izmjenu. U igri je Javier Iritier, a izašao je Emiliano Amor.
74'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Nicolas Pelaitay, a izlazi Mauro Bogado.
72'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' (Mar del Plata) Alan Nahuel Ruiz puca glavom, ali izvan okvira gola.
71'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' Gino Acevedo pogađa vratnicu! Bila je to odlična prilikа da Aldosivi dođe do pogotka.
71'
Udarac iz kuta za momčad Aldosivi! Izvodi ga Matias Pisano s desna strane.
70'
San Martin de San Juan pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Gustavo Villarruel, a izlazi Fernando Brandan.
69'
Lucas Villalba (Aldosivi) je zaradio žuti karton.
68'
Aldosivi napada. Matias Pisano je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
67'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' Dardo Miloc (Aldosivi) je zaradio žuti karton.
62'
Jednom od nogometaša momčadi Aldosivi svirano je zaleđe.
59'
Nogometašu momčadi domaćina dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Jose Maria Minella''.
58'
Domaćini kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
58'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' Matias Pisano (Aldosivi) izvodi korner s desna strane.
57'
Aldosivi napada! Ivan Colman upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
54'
San Martin de San Juan je u napadu. Prigodu ima Pablo Palacios, puca, ali neprecizno.
53'
Jedan od nogometaša momčadi Aldosivi ulovljen je u zaleđu.
52'
Na stadionu ''Jose Maria Minella '' (Mar del Plata) Mauro Bogado puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
47'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' Aldosivi napada, ali je Alan Nahuel Ruiz uputio neprecizan udarac ka vratima.
46'
Nestor Pitana je označio početak drugog poluvremena.
46'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Alan Nahuel Ruiz, a izlazi Emiliano Ozuna.
45'
Aldosivi je u napadu u utakmici na stadionu ''Jose Maria Minella''. Emiliano Amor је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
45'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Nestor Pitana je odsvirao kraj prvog poluvremena na stadionu ''Jose Maria Minella''.
40'
Nestor Pitana je dosudio korner za momčad Aldosivi. Izvodi ga Matias Pisano pored desna korner zastavice.
40'
Lucas Villalba (Aldosivi) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
35'
Nestor Pitana sudi udarac iz kuta za ekipu Aldosivi. Izvest će ga Gino Acevedo.
34'
Zaleđe na stadionu ''Jose Maria Minella''! Netko iz ekipe Aldosivi našao se u nedozvoljenoj poziciji.
33'
25'
Cristian Chavez (Aldosivi) puca glavom, ali izvan okvira gola.
22'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Aldosivi uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
16'
Gino Acevedo puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Jose Maria Minella''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
15'
San Martin de San Juan je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Facundo Erpen, a izašao Gonzalo Ruben Castillejos.
14'
Nestor Pitana je pokazao žuti karton. Kartoniran je Emiliano Amor (Aldosivi).
13'
Cristian Chavez (Aldosivi) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Jose Maria Minella'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
12'
Arian Pucheta (San Martin de San Juan) je isključen, jer je dobio crveni karton.
10'
Na stadionu ''Jose Maria Minella'' Fernando Brandan (San Martin de San Juan) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.