Panionios
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
83' Parsson, Erik umesto Papazoglou, Tasos
3 Šutevi u okvir gola 5
Makrillos, Peter umesto Sidi Ali, Sofiane    85'
74' Kyriakidis, Pavlos umesto Dinas, Thanasis
2 Blokirani šutevi 1
1:1 Camara, Oumar    80'
74' Korovesis, Nikos umesto Giannoulis, Konstantinos
7 Šutevi van okvira gola 4
Camara, Oumar umesto Tsiloulis, Sotiris    72'
63' Giannoulis, Konstantinos
5 Korneri 5
Domingues Gustavo, Luis    69'
59' Platellas, Vangelis
0 Ofsajdi 0
Spiridonovic, Srdan umesto Kocic, Milan    55'
27' 1:0 Platellas, Vangelis
4 Žuti kartoni 2
Oikonomidis, Ioannis    29'
22' Papazoglou, Tasos
0 Crveni kartoni 0

22' Koutsianikoulis, Vasilis
0 Faulovi 0

Grad: Heraklio Stadion: Theodoros Vardinogiannis Stadium sudac: Kominis, Georgios

90
90'
Utakmica je završena rezultatom 1 - 1.
90'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium" Srđan Spiridonović (Panionios) izvodi udarac iz kuta.
90'
Luis Domingues Gustavo (Panionios) puca glavom, ali izvan okvira gola.
90'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 5 minute.
89'
Panionios napada! Fiorin Durmishaj upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
88'
Pavlos Kyriakidis (OFI Krit) puca, ali neprecizno.
87'
Utakmica na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' nakratko je prekinuta, jer je Giorgos Saramantas ozlijeđen.
85'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Theodoros Vardinogiannis Stadium" Peter Makrillos, a izašao Sofiane Sidi Ali.
83'
Ioannis Oikonomidis (Panionios) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
83'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Erik Parsson, a izlazi Tasos Papazoglou.
82'
Djilli Arsene Dit Patrick Vouho puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
80'
Gol! Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Panionios poravnava na 1 - 1, a strijelac izjednačujućeg gola je Oumar Camara.
77'
Georgios Kominis je dosudio korner za momčad OFI Krit. Izvodi ga Vangelis Platellas pored lijeva korner zastavice.
74'
Nikos Papadopoulos (OFI Krit) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Pavlos Kyriakidis, a izlazi Thanasis Dinas.
74'
Nikos Korovesis je zamijenio Constantinos Giannoulis u momčadi domaćina.
72'
Gosti obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Oumar Camara, a izlazi Sotiris Tsiloulis.
69'
Luis Domingues Gustavo zarađuje žuti karton.
68'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium" Panagiotis Korbos (Panionios) izvodi udarac iz kuta.
68'
Georgios Kominis je dosudio korner za momčad Panionios. Izvodi ga Panagiotis Korbos pored lijeva korner zastavice.
68'
Panagiotis Korbos (Panionios) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
67'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' (Heraklio) Djilli Arsene Dit Patrick Vouho upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
66'
Vangelis Platellas (OFI Krit) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
65'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' OFI Krit je u napadu. Vangelis Platellas upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
63'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Constantinos Giannoulis (OFI Krit) dobiva žuti karton.
62'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Vangelis Platellas (OFI Krit) izvodi korner s desna strane.
62'
Vangelis Platellas (OFI Krit) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Panionios blokirao udarac.
59'
Georgios Kominis je pokazao žuti karton. Kartoniran je Vangelis Platellas (OFI Krit).
55'
Panionios je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Srđan Spiridonović, a izašao Milan Kocić.
51'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium" Thanasis Dinas (OFI Krit) izvodi udarac iz kuta.
50'
Jedan od nogometaša momčadi Panionios ulovljen je u zaleđu.
49'
Georgios Kominis sudi udarac iz kuta za ekipu Panionios. Izvest će ga Panagiotis Korbos.
46'
Georgios Kominis je označio početak drugog poluvremena. Panionios polazi sa centra.
45'
Četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Giannis Potouridis (OFI Krit) puca, ali neprecizno.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
44'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Vasilis Koutsianikoulis (OFI Krit) izvodi korner s desna strane.
42'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Panionios je u napadu. Fiorin Durmishaj upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
40'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' OFI Krit napada, ali je Thanasis Dinas uputio neprecizan udarac ka vratima.
39'
Oboren je Anestis Nastos (OFI Krit) i igra je prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
38'
Panionios je u napadu. Prigodu ima Sofiane Sidi Ali, puca, ali neprecizno.
29'
Georgios Kominis pokazuje žuti karton. Dobio ga je Ioannis Oikonomidis (Panionios) zbog nesportskog ponašanja.
27'
Gol! OFI Krit vodi 1 - 0, a strijelac je Vangelis Platellas.
22'
Vasilis Koutsianikoulis (OFI Krit) dobiva žuti karton.
22'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Tasos Papazoglou (OFI Krit) je zaradio žuti karton.
21'
Fiorin Durmishaj (Panionios) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
20'
Dimitrios Stavropoulos puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
20'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Sotiris Tsiloulis (Panionios) izvodi korner s desna strane.
19'
Panionios je u napadu. Prigodu ima Milan Kocić, puca, ali je vratar na mjestu.
14'
Djilli Arsene Dit Patrick Vouho (OFI Krit) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
14'
8'
Thanasis Dinas (OFI Krit) se našao u prilici na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'', no pucao je neprecizno.
5'
Na stadionu ''Theodoros Vardinogiannis Stadium'' Tasos Papazoglou (OFI Krit) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
1'
Sudački zvižduk označio je početak prvog poluvremena. Panionios kreće sa centra.
Prošle godine, Panionios je bio broj 5 na tabeli sa 22 boda. Sada je broj 10 sa 18 boda.

Dostupni su početni sastavi za današnju utakmicu.