Apollon Smyrnis
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
86' Nousios, Evangelos umesto Nunic, Marko
9 Šutevi u okvir gola 2
Triadis, Panagiotis umesto Thomas    70'
77' 3:0 Nunic, Marko
4 Blokirani šutevi 2
Nazlidis, Thomas umesto Kone, Emmanuel Kouamatien    64'
74' Piti umesto Secerovic, Adnan
4 Šutevi van okvira gola 6
D'Urso, Christian umesto Gino, Klodian    54'
69' Secerovic, Adnan
5 Korneri 6
Stathis, Giannis    50'
63' 2:0 Nunic, Marko
0 Ofsajdi 0
Varkas, Giannis    40'
61' Shikavka, Evgeniy umesto Bargan, Kenan
1 Žuti kartoni 2
Stathis, Giannis    31'
5' 1:0 Gino, Klodian

90
90'
Alexandros Tsamouris daje znak da je utakmica završena. Konačni rezultat je 3 - 0.
90'
Udarac iz kuta za momčad Apollon Smyrnis! Izvodi ga Christian D'Urso s desna strane.
90'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 3 minute.
90'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' (Larisa) Thomas Nazlidis puca izvan okvira vrata.
88'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Panagiotis Triadis (Apollon Smyrnis) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
86'
Larissa je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Evangelos Nousios, a izašao Marko Nunič.
85'
Na stadionu ''AEL FC Arena" Nikola Jakimovski (Larissa) izvodi udarac iz kuta.
84'
Miloš Deletić (Larissa) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''AEL FC Arena'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
84'
Na stadionu ''AEL FC Arena '' (Larisa) Evgeniy Shikavka puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
84'
Alexandros Tsamouris sudi udarac iz kuta za ekipu Larissa. Izvest će ga Piti.
83'
Larissa napada. Miloš Deletić je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
82'
Larissa je u napadu. Prigodu ima Miloš Deletić, puca, ali je vratar na mjestu.
82'
Alexandros Tsamouris je dosudio korner za momčad Apollon Smyrnis. Izvodi ga Fonsi pored desna korner zastavice.
81'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Evgeniy Shikavka puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
81'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Miloš Deletić (Larissa) izvodi korner s lijeva strane.
80'
Piti (Larissa) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
77'
Larissa dolazi do vodstva od 3 - 0 zahvaljujući golu koji zabija Marko Nunič.
76'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Fonsi (Apollon Smyrnis) izvodi korner s desna strane.
76'
Thomas Nazlidis (Apollon Smyrnis) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
75'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Piti (Larissa) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
74'
Piti je zamijenio Adnan Šećerović u momčadi domaćina.
70'
Izmjena br.3 u momčadi gosta. U igru je ušao Panagiotis Triadis, a izašao Thomas.
69'
Adnan Šećerović (Larissa) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
68'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Apollon Smyrnis je u napadu, ali Giannis Varkas glavom puca pored gola.
66'
Gosti kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
64'
Izgleda da ozlijeđeni Emmanuel Kouamatien Kone ne može nastaviti utakmicu. Zamijenit će ga Thomas Nazlidis.
63'
Gol! Larissa povećava vodstvo na 2 - 0, a strijelac je Marko Nunič.
61'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 1. U igru ulazi Evgeniy Shikavka, a izlazi Kenan Bargan.
61'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Emmanuel Kouamatien Kone leži na terenu.
60'
Udarac iz kuta za momčad Larissa! Izvodi ga Nikola Jakimovski s desna strane.
56'
Larissa je u napadu. Prigodu ima Fatjon Antoni, puca, ali neprecizno.
55'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' (Larisa) Thomas upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
54'
Babis Tennes pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''AEL FC Arena''. U igru ulazi Christian D'Urso, a izlazi Klodian Gino.
52'
Radomir Milosavljević (Larissa) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
50'
Giannis Stathis (Apollon Smyrnis) dobiva drugi žuti karton i mora napustiti teren.
48'
Prigoda na stadionu ''AEL FC Arena''! Thomas puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
47'
Kenan Bargan (Larissa) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''AEL FC Arena''. Larissa izvodi početni udarac.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
44'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Larissa je u napadu. Marko Nunič upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
43'
42'
Larissa napada! Fatjon Antoni upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
40'
Giannis Varkas (Apollon Smyrnis) je zaradio žuti karton.
38'
Udarac iz kuta za momčad Apollon Smyrnis! Izvodi ga Thomas s desna strane.
35'
Kenan Bargan (Larissa) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
31'
Žuti karton dobiva Giannis Stathis (Apollon Smyrnis).
28'
Na stadionu ''AEL FC Arena'' Emmanuel Kouamatien Kone (Apollon Smyrnis) izvodi korner s lijeva strane.
23'
Alexandros Tsamouris je dosudio korner za momčad Apollon Smyrnis. Izvodi ga Emmanuel Kouamatien Kone pored desna korner zastavice.
17'
Emmanuel Kouamatien Kone (Apollon Smyrnis) puca, ali neprecizno.
14'
Na stadionu ''AEL FC Arena '' (Larisa) Miloš Deletić puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
11'
Andrej Lukić puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
10'
Thomas (Apollon Smyrnis) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
5'
Klodian Gino je imao nesreću zabiti autogol i dovesti do promjene rezultata na 1 - 0.
3'
Thomas (Apollon Smyrnis) je izvrsno pucao glavom, ali je njegov udarac zaustavljen.
1'
Larissa izvodi početni udarac, što označava početak prvog poluvremena na stadionu ''AEL FC Arena''.
Ako Fatjon Antoni dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 7 žuta kartona u ovoj sezoni.
Najčešći konačni rezultat kada Apollon Smyrnis gubi 1-0 u gostima ove sezone je 0-1.

Gianluca Festa i Babis Tennes su objavili imena igrača koji će početi utakmicu.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]