Deportivo La Coruna
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
85' Campos, Xisco umesto Sevilla, Salva
3 Šutevi u okvir gola 3
David Simon umesto Boveda, Eneko    85'
78' 1:0 Lago Junior
2 Blokirani šutevi 0
Santos, Christian umesto Fede    76'
72' Cabrera, Ariday umesto Ndockyt, Merveil
7 Šutevi van okvira gola 3
Exposito, Edu umesto Krohn Dehli, Michael    73'
65' Abdon umesto Lopez, Alex

90
90'
Zvižduk je označio kraj drugog poluvremena. Utakmica je završena rezultatom 1 - 0.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Estadi de Son Moix'' se bliži kraju. Igrat će se 3 minute nadoknade.
90'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Edu Exposito (Deportivo La Coruna) izvodi korner s desna strane.
89'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Ariday Cabrera Suarez (Mallorca) izvodi korner s lijeva strane.
85'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Estadi de Son Moix" Simon David, a izašao Eneko Boveda.
85'
Izmjena br.3 u momčadi domaćina. U igru je ušao Francisco Javier Campos Coll, a izašao Salva Sevilla.
82'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix" Edu Exposito (Deportivo La Coruna) izvodi udarac iz kuta.
82'
Saul Garcia (Deportivo La Coruna) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
80'
Mallorca napada. Ariday Cabrera Suarez je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
78'
Junior Lago zabija i Mallorca vodi 1 - 0.
78'
Pogodak je namjestio Dani Rodriguez.
76'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Christian Santos, a izlazi Fede.
75'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Ariday Cabrera Suarez (Mallorca) izvodi korner s desna strane.
73'
Deportivo La Coruna pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Edu Exposito, a izlazi Michael Krohn Dehli.
72'
Ariday Cabrera Suarez je zamijenio Merveille Ndockyt u momčadi domaćina.
72'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Junior Lago (Mallorca) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
70'
Saul Ais Reig je dosudio korner za momčad Mallorca. Izvodi ga Salva Sevilla pored lijeva korner zastavice.
68'
Quique puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Estadi de Son Moix''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
67'
Martin Valjent (Mallorca) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
67'
Corner awarded to RCD Mallorca.
66'
Joan Sastre (Mallorca) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
66'
Mallorca pritišće protivnika i Abdon se našao u odličnoj prilici zabiti gol glavom. Pucao je i pogodio vratnicu.
66'
Udarac iz kuta za momčad Mallorca! Izvodi ga Joan Sastre s desna strane.
65'
Mallorca je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Abdon, a izašao Alex Lopez.
65'
Saul Ais Reig pokazuje žuti karton. Dobio ga je Vicente Gomez (Deportivo La Coruna) zbog nesportskog ponašanja.
62'
Domingos Duarte (Deportivo La Coruna) upućuje udarac glavom, ali protivnička obrana dobro reagira i spriječava pogodak.
57'
57'
Marc Pedraza Sarto (Mallorca) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
56'
Dani Rodriguez (Mallorca) upućuje udarac na stadionu ''Estadi de Son Moix'', ali protivnička obrana blokira udarac.
53'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Estadi de Son Moix''.
46'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''Estadi de Son Moix''.
37'
Prigoda na stadionu ''Estadi de Son Moix''! Quique puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
36'
Deportivo La Coruna je u napadu, ali Pablo Mari puca izvan okvira gola.
32'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Mallorca je u napadu. Joan Sastre upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
27'
RCD Mallorca have been awarded a corner by Saul Ais Reig.
27'
Martin Valjent upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
24'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Michael Krohn Dehli (Deportivo La Coruna) izvodi korner s desna strane.
24'
Deportivo La Coruna napada na stadionu ''Estadi de Son Moix'' i Eneko Boveda izvrsno puca glavom. Obrana momčadi Mallorca je dobro reagirala i spriječila pogodak.
18'
Saul Ais Reig je dosudio korner za momčad Deportivo La Coruna. Izvodi ga Michael Krohn Dehli pored desna korner zastavice.
12'
Domingos Duarte (Deportivo La Coruna) je dobio prvi žuti karton.
7'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix" Salva Sevilla (Mallorca) izvodi udarac iz kuta.
7'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' (Palma) Raillo puca izvan okvira vrata.
4'
Na stadionu ''Estadi de Son Moix'' Mallorca napada, ali je Joan Sastre uputio neprecizan udarac ka vratima.
2'
1'
Saul Ais Reig je dao znak za početak utakmice.
Ako Alex Lopez dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 3 žuta kartona u ovoj sezoni.
Mallorca je bez poraza ove sezone kada igra doma i ima vodstvo 1-0.

Objavljena su imena igrača koji će započeti utakmicu.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]