Jedanaesterci
90' Ofori, Lawrence
6 Šutevi u okvir gola 2
Cruz, Helio    90'
84' Poloni, Derick umesto Pedro Henrique
1 Blokirani šutevi 3
2:1 Abreu, Fabio    90'
77' 2:0 Pedro Henrique
9 Šutevi van okvira gola 4
Cruz, Helio umesto Lemos, Pedro    84'
71' Silva, Luis umesto Ze Paulo
5 Korneri 1
Yuri umesto Ludovic    75'
69' 1:0 Pedro Henrique
0 Ofsajdi 0
Areias, Rui umesto Ribeiro, Romeu    74'
64' Erivaldo umesto Bernardo Martins

90
90'
Utakmica na stadionu " Estadio do Mar završena je rezultatom 2 - 1.
90'
Gol! Zaostatak je smanjen na 1 - 2, a strijelac pogotka je Fabio Abreu.
90'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 4 minute.
90'
Penafiel napada. Areias je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
90'
Žuti karton dobiva Helio Cruz (Penafiel).
90'
Lawrence Ofori (Leixoes) dobiva žuti karton.
89'
Leixoes je u napadu. Lawrence Ofori je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
84'
Izgleda da ozlijeđeni Pedro Henrique ne može nastaviti utakmicu. Zamijenit će ga Derick Poloni.
84'
Helio Cruz je u igri kao zamjena za Pedro Lemos u Penafiel.
83'
Claudio Filipe Ruivo Pereira daje znak za nastavak igre na stadionu ''Estadio do Mar''.
82'
Amine Oudrhiri Idrissi (Leixoes) puca, ali neprecizno.
82'
Pedro Henrique (Leixoes) je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
79'
Bura (Leixoes) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
77'
Gol! Pedro Henrique pogađa s bijele točke i domaćini povećavaju vodstvo na 2 - 0.
76'
Claudio Filipe Ruivo Pereira dosuđuje kazneni udarac i to je prilika da Leixoes postigne zgoditak.
75'
Armando Evangelista se odlučio za izmjenu. U igri je Yuri, a izašao je Ludovic.
74'
Penafiel pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Areias, a izlazi Romeu Ribeiro.
73'
Penafiel je u napadu i Fabio Abreu upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Leixoes blokirao udarac.
71'
Penafiel napada. Fabio Abreu je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
71'
Izmjena br.2. u momčadi domaćina. U igru je ušao Luis Silva, a izašao Ze Paulo.
69'
Leixoes napada na stadionu ''Estadio do Mar'' i Pedro Henrique izvrsno puca glavom. Obrana momčadi Penafiel je dobro reagirala i spriječila pogodak.
69'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Pedro Henrique zabija glavom i Leixoes dolazi u vodstvo od 1 - 0.
69'
Jorge Silva je asistent kod pogotka.
64'
Erivaldo je zamijenio Bernardo Martins u momčadi domaćina.
61'
Na stadionu ''Estadio do Mar" Ludovic (Penafiel) izvodi udarac iz kuta.
61'
Na stadionu ''Estadio do Mar '' (Matosinhos) Vasco Braga puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
56'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Tiago Ronaldo je ponovno u igri.
56'
Claudio Filipe Ruivo Pereira je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
55'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Tiago Ronaldo (Penafiel) ozlijeđen leži na terenu.
54'
Leixoes je u napadu, ali Ze Paulo puca izvan okvira gola.
53'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Penafiel napada, ali je Vasco Braga uputio neprecizan udarac ka vratima.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''Estadio do Mar'', a početni udarac izvodi Leixoes.
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme na stadionu ''Estadio do Mar''.
45'
Bernardo Martins (Leixoes) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
45'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Jorge Silva (Leixoes) izvodi korner s desna strane.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
44'
Bernardo Martins (Leixoes) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
43'
Tiago Ronaldo (Penafiel) puca, ali neprecizno.
41'
36'
Žuti karton dobio je Luis Pedro (Penafiel).
34'
Leixoes je u napadu. Prigodu ima Evandro Brandao, puca, ali neprecizno.
30'
Pires (Penafiel) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
29'
Prigoda na stadionu ''Estadio do Mar''! Stephane puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
22'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Fabio Abreu puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
18'
Žuti karton! Zaradio ga je Vasco Braga (Penafiel).
14'
Claudio Filipe Ruivo Pereira je dosudio korner za momčad Leixoes. Izvodi ga Ze Paulo pored lijeva korner zastavice.
14'
Leixoes je u napadu u utakmici na stadionu ''Estadio do Mar''. Bura је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
13'
Claudio Filipe Ruivo Pereira sudi udarac iz kuta za ekipu Leixoes. Izvest će ga Ze Paulo.
12'
Lawrence Ofori (Leixoes) upućuje udarac na stadionu ''Estadio do Mar'', ali protivnička obrana blokira udarac.
11'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' Pedro Henrique upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
9'
Amine Oudrhiri Idrissi (Leixoes) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
9'
Udarac iz kuta za momčad Leixoes! Izvodi ga Jorge Silva s desna strane.
6'
Na stadionu ''Estadio do Mar'' (Matosinhos) Bura puca izvan okvira vrata.
1'
Počelo je prvo poluvrijeme na stadionu ''Estadio do Mar''. Leixoes izvodi početni udarac.

Objavljene su postave za današnju utakmicu.