Jedanaesterci
90' Atal, Youcef
3 Šutevi u okvir gola 4
Kounde, Jules    78'
84' Jallet, Christophe umesto Srarfi, Bassem
1 Blokirani šutevi 2
Cornelius, Andreas umesto Karamoh, Yann    75'
76' Srarfi, Bassem umesto Sacko, Ihsan
5 Šutevi van okvira gola 12
Lerager, Lukas umesto Basic, Toma    67'
66' Walter, Remi umesto Makengo, Jean-Victor
5 Korneri 5
Basic, Toma    63'
22' Herelle, Christophe
1 Ofsajdi 0
Kamano, Francois umesto Plasil, Jaroslav    60'
16' 1:0 Saint-Maximin, Allan

90
90'
Nicolas Rainville je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Allianz Riviera'' se bliži kraju. Igrat će se 4 minute nadoknade.
90'
Kartoniran je Youcef Attal iz momčadi domaćina.
89'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' (Nice) Jimmy Briand puca izvan okvira vrata.
88'
Youssouf Sabaly (FC Girondins Bordeaux) se našao u prilici na stadionu ''Allianz Riviera'', no pucao je neprecizno.
84'
Utakmica na stadionu "Allianz Riviera ponovno je u tijeku.
84'
Bassem Srarfi (OGC Nice) je vjerojatno ozlijeđen, te je Patrick Vieira odlučio da u igru uđe Christophe Jallet.
83'
Bassem Srarfi je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
81'
Udarac iz kuta za momčad FC Girondins Bordeaux! Izvodi ga Samuel Kalu s lijeva strane.
80'
Nastavlja se igra.
80'
Bassem Srarfi (OGC Nice) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
80'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' OGC Nice je u napadu. Wylan Cyprien upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
79'
Nicolas Rainville mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Bassem Srarfi (OGC Nice) još uvijek na zemlji.
78'
Nicolas Rainville je pokazao žuti karton. Kartoniran je Jules Kounde (FC Girondins Bordeaux).
77'
Francois Kamano puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Allianz Riviera''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
76'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Bassem Srarfi, a izlazi Ihsan Sacko.
75'
Eric Bedouet se odlučio za izmjenu. U igri je Andreas Cornelius, a izašao je Yann Karamoh.
72'
FC Girondins Bordeaux je u napadu i Francois Kamano upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi OGC Nice blokirao udarac.
72'
Nicolas Rainville sudi udarac iz kuta za ekipu FC Girondins Bordeaux. Izvest će ga Yann Karamoh.
72'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' (Nice) Vukašin Jovanović upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
71'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' (Nice) blokiran je udarac momčadi OGC Nice. Pucao je Wylan Cyprien.
71'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' Allan Saint-Maximin (OGC Nice) izvodi korner s lijeva strane.
71'
OGC Nice je u napadu. Remi Walter je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
69'
Ihsan Sacko (OGC Nice) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
68'
Jimmy Briand (FC Girondins Bordeaux) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
67'
Na stadionu ''Allianz Riviera" Samuel Kalu (FC Girondins Bordeaux) izvodi udarac iz kuta.
67'
FC Girondins Bordeaux pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Lukas Lerager, a izlazi Toma Bašić.
66'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Allianz Riviera" Remi Walter, a izašao Jean-Victor Makengo.
66'
Toma Bašić (FC Girondins Bordeaux) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
63'
Toma Bašić zarađuje žuti karton.
60'
60'
FC Girondins Bordeaux je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Francois Kamano, a izašao Jaroslav Plašil.
58'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' Ihsan Sacko (OGC Nice) je uhvaćen u zaleđu.
54'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' Samuel Kalu (FC Girondins Bordeaux) izvodi korner s lijeva strane.
54'
Prigoda na stadionu ''Allianz Riviera''! Toma Bašić puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
53'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' Wylan Cyprien (OGC Nice) izvodi korner s desna strane.
52'
Nicolas Rainville je dosudio korner za momčad OGC Nice. Izvodi ga Wylan Cyprien pored desna korner zastavice.
51'
Izgleda da Youcef Attal (OGC Nice) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
50'
OGC Nice napada! Allan Saint-Maximin upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
49'
Nicolas Rainville daje znak za nastavak utakmice.
48'
Youcef Attal se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
46'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Nicolas Rainville je označio kraj prvog poluvremena.
45'
Prvo poluvrijeme se produžava 2 minute zbog nadoknade vremena.
45'
Na stadionu ''Allianz Riviera" Wylan Cyprien (OGC Nice) izvodi udarac iz kuta.
44'
FC Girondins Bordeaux je u napadu, ali Yann Karamoh puca izvan okvira gola.
44'
FC Girondins Bordeaux pritišće protivnika i Jimmy Briand se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
40'
Udarac iz kuta za momčad OGC Nice! Izvodi ga Wylan Cyprien s lijeva strane.
40'
Christophe Herelle (OGC Nice) puca, ali neprecizno.
38'
37'
Samuel Kalu (FC Girondins Bordeaux) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi OGC Nice blokirao udarac.
35'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' (Nice) Otavio puca izvan okvira vrata.
34'
Zaleđe na stadionu ''Allianz Riviera''! Netko iz ekipe FC Girondins Bordeaux našao se u nedozvoljenoj poziciji.
32'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' FC Girondins Bordeaux napada, ali je Otavio uputio neprecizan udarac ka vratima.
31'
FC Girondins Bordeaux napada. Yann Karamoh je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
29'
Otavio (FC Girondins Bordeaux) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
29'
OGC Nice je u napadu, ali Eddy Sylvestre puca izvan okvira gola.
26'
Na stadionu ''Allianz Riviera'' Samuel Kalu (FC Girondins Bordeaux) dobiva žuti karton.
22'
Christophe Herelle (OGC Nice) dobiva žuti karton.
21'
FC Girondins Bordeaux kreće u napad i Samuel Kalu puca glavom. Ipak ništa od toga jer je obrana momčadi OGC Nice pravovremeno reagirala i otklonila opasnost.
16'
Gol! Na stadionu ''Allianz Riviera'' Allan Saint-Maximin (OGC Nice) zabija s bijele točke i dovodi svoju momčad u vodstvo od 1 - 0.
13'
Nicolas Rainville je dosudio penal u korist ekipe OGC Nice.
8'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Allianz Riviera''.
4'
Yann Karamoh (FC Girondins Bordeaux) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
1'
FC Girondins Bordeaux je u napadu. Prigodu ima Yann Karamoh, puca, ali neprecizno.
1'
Počela je utakmica na stadionu ''Allianz Riviera''.
-1'
15191 gledatelja prisustvuje današnjoj utakmici.
OGC Nice je bez poraza ove sezone kada igra doma i ima vodstvo 1-0.
Ako Jimmy Briand zabije protiv OGC Nice to će biti njegov 5th gol za FC Girondins Bordeaux ove sezone.

Patrick Vieira i Eric Bedouet su objavili početne postave.