Paris St Germain
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
85' Kurzawa, Rafal umesto Mendoza, Stiven
1 Šutevi u okvir gola 9
Choupo Moting, Eric Maxim umesto Mbappe, Kylian    80'
75' Otero, Juan umesto Gnahore, Eddy
0 Blokirani šutevi 5
0:3 Marquinhos    79'
75' Bodmer, Mathieu umesto Blin, Alexis
3 Šutevi van okvira gola 7
Kurzawa, Layvin umesto Verratti, Marco    76'
66' Adenon, Khaled
1 Korneri 8
Diaby, Moussa umesto Di Maria, Angel    71'
56' Blin, Alexis
0 Ofsajdi 0
0:2 Mbappe, Kylian    70'
39' Adenon, Khaled

90
90'
Utakmica na stadionu ''De la Licorne'' je privedena kraju. Konačni rezultat je 0 - 3.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 2 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Paris St Germain je u napadu. Prigodu ima Dani Alves, puca, ali je vratar na mjestu.
90'
Moussa Diaby puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''De la Licorne''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
85'
Christophe Pelissier pravi izmjenu br. 3. U igru ulazi Rafal Kurzawa, a izlazi John Mendoza.
84'
Na stadionu ''De la Licorne'' Paris St Germain je u napadu. Edinson Cavani upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
81'
Dani Alves (Paris St Germain) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
80'
Gost zamjenjuje Kylian Mbappe sa Eric Maxim Choupo Moting.
80'
Na stadionu ''De la Licorne'' (Amiens) Juan Otero puca izvan okvira vrata.
79'
Marquinhos posprema loptu u mrežu i gosti povećavaju vodstvo na 3 - 0.
79'
Julian Draxler je namjestio pogodak.
78'
Kylian Mbappe puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
78'
Na stadionu ''De la Licorne'' Julian Draxler (Paris St Germain) izvodi korner s lijeva strane.
76'
Paris St Germain je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Layvin Kurzawa, a izašao Marco Verratti.
75'
Mathieu Bodmer je u igri kao zamjena za Alexis Blin u Amiens.
75'
Florent Batta je dosudio korner za momčad Paris St Germain. Izvodi ga Julian Draxler pored lijeva korner zastavice.
75'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "De la Licorne" Juan Otero, a izašao Eddy Gnahore.
74'
Na stadionu ''De la Licorne'' Moussa Diaby puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
72'
Na stadionu ''De la Licorne'' Paris St Germain napada, ali je Moussa Diaby uputio neprecizan udarac ka vratima.
71'
Thomas Tuchel (Paris St Germain) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Moussa Diaby, a izlazi Angel Di Maria.
70'
Edinson Cavani je asistent kod pogotka.
70'
Na stadionu ''De la Licorne'' Kylian Mbappe (Paris St Germain) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
66'
Khaled Adenon (Amiens) je prijevremeno završio utakmicu na stadionu ''De la Licorne'', jer mu je Florent Batta pokazao drugi žuti karton.
65'
Julian Draxler (Paris St Germain) se našao u prilici na stadionu ''De la Licorne'', no pucao je neprecizno.
57'
Edinson Cavani pogađa s 11 metara i Paris St Germain vodi 1 - 0.
56'
Florent Batta pokazuje žuti karton. Dobio ga je Alexis Blin (Amiens) zbog nesportskog ponašanja.
55'
55'
Angel Di Maria (Paris St Germain) upućuje udarac na stadionu ''De la Licorne'', ali protivnička obrana blokira udarac.
55'
Napadač momčadi Paris St Germain oboren je u šesnaestercu - penal!
54'
Zaleđe na stadionu ''De la Licorne''! Netko iz ekipe Amiens našao se u nedozvoljenoj poziciji.
50'
Amiens je u napadu. Prigodu ima John Mendoza, puca, ali neprecizno.
48'
Zaleđe! Netko iz ekipe Paris St Germain nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
46'
Na stadionu ''De la Licorne'' počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Kraj prvog poluvremena.
45'
Na stadionu ''De la Licorne'' Eddy Gnahore je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
44'
Na stadionu ''De la Licorne" Angel Di Maria (Paris St Germain) izvodi udarac iz kuta.
44'
Na stadionu ''De la Licorne'' Paris St Germain je u napadu, ali Marquinhos glavom puca pored gola.
39'
Na stadionu ''De la Licorne'' Khaled Adenon (Amiens) dobiva žuti karton.
37'
Florent Batta sudi udarac iz kuta za ekipu Paris St Germain. Izvest će ga Angel Di Maria.
34'
Angel Di Maria puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
28'
Florent Batta je dosudio korner za momčad Amiens. Izvodi ga John Mendoza pored desna korner zastavice.
27'
Paris St Germain napada! Julian Draxler upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
25'
Florent Batta signalizira da je igrač ekipe Paris St Germain u zaleđu.
21'
16'
Kylian Mbappe (Paris St Germain) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
14'
Juan Bernat puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
14'
Angel Di Maria (Paris St Germain) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
11'
Jedan od nogometaša momčadi Paris St Germain ulovljen je u zaleđu.
10'
Prigoda na stadionu ''De la Licorne''! Edinson Cavani puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
9'
Paris St Germain napada na stadionu ''De la Licorne'' i Edinson Cavani ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
8'
Na stadionu ''De la Licorne'' Angel Di Maria (Paris St Germain) izvodi korner s desna strane.
8'
Julian Draxler (Paris St Germain) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
6'
Udarac iz kuta za momčad Paris St Germain! Izvodi ga Julian Draxler s lijeva strane.
5'
Amiens napada. Jordan Lefort je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.