Newcastle United
1 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
87' Giroud, Olivier umesto Hazard, Eden
6 Šutevi u okvir gola 2
Manquillo, Javi umesto Yedlin, DeAndre    82'
81' Hudson-Odoi, Callum umesto Pedro
2 Blokirani šutevi 1
Murphy, Jacob umesto Perez, Ayoze    82'
63' Barkley, Ross umesto Kovacic, Mateo
2 Šutevi van okvira gola 6
1:1 Clark, Ciaran    40'
63' Jorginho
8 Korneri 5
Ritchie, Matt    24'
57' 2:1 Willian
5 Ofsajdi 1

9' 1:0 Pedro

90
90'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Willian (Chelsea) izvodi korner s lijeva strane.
90'
Zaključena je utakmica na stadionu ''Stamford Bridge''. Konačni rezultat je 2 - 1.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Stamford Bridge'' se bliži kraju. Igrat će se 4 minute nadoknade.
90'
Pomoćni sudac signalizira da je Willian u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Christopher Kavanagh je to usvojio i svirao zaleđe.
90'
Christopher Kavanagh sudi udarac iz kuta za ekipu Newcastle United. Izvest će ga Matt Ritchie.
90'
Sean Longstaff puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
87'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' napravljena je izmjena br. 3 u momčadi domaćina. Maurizio Sarri je odlučio da igru napusti Eden Hazard, a umjesto njega uđe Olivier Giroud.
86'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Rondon (Newcastle United) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
85'
Callum Hudson Odoi (Chelsea) je u zaleđu.
82'
Rafael Benitez pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Stamford Bridge''. U igru ulazi Javi Manquillo, a izlazi DeAndre Yedlin.
82'
Rafael Benitez (Newcastle United) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Jacob Murphy, a izlazi Ayoze Perez Gutierrez.
81'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Callum Hudson Odoi, a izlazi Pedro.
81'
Matt Ritchie (Newcastle United) se našao u prilici na stadionu ''Stamford Bridge'', no pucao je neprecizno.
80'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Matt Ritchie (Newcastle United) izvodi korner s lijeva strane.
77'
Christopher Kavanagh daje znak za nastavak igre na stadionu ''Stamford Bridge''.
77'
Izgleda da David Luiz (Chelsea) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
76'
David Luiz se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
75'
Pedro (Chelsea) se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je svirano zaleđe na stadionu ''Stamford Bridge''.
73'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Chelsea je u napadu. David Luiz upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
68'
Jamaal Lascelles (Newcastle United) je ponovno u igri na stadionu ''Stamford Bridge''.
67'
Nastavlja se igra.
66'
Christopher Kavanagh mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Jamaal Lascelles (Newcastle United) još uvijek na zemlji.
65'
Na stadionu ''Stamford Bridge" Willian (Chelsea) izvodi udarac iz kuta.
64'
Willian puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
63'
Izmjena br.1 u momčadi domaćina. U igru je ušao Ross Barkley, a izašao Mateo Kovačić.
63'
Christopher Kavanagh pokazuje žuti karton na stadionu ''Stamford Bridge''. Dobio ga je Jorginho (Chelsea).
58'
Zaleđe! Eden Hazard se našao u nedozvoljenoj poziciji.".
57'
Eden Hazard je asistirao kod pogotka.
57'
Willian posprema loptu u mrežu i dovodi domaćine u vodstvo od 2 - 1.
56'
Pedro (Chelsea) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
54'
Christopher Kavanagh je dosudio korner za momčad Chelsea. Izvodi ga Willian pored lijeva korner zastavice.
54'
Udarac iz kuta za momčad Chelsea! Izvodi ga Willian s lijeva strane.
48'
Newcastle United je u napadu, ali Christian Atsu puca izvan okvira gola.
47'
Christopher Kavanagh sudi udarac iz kuta za ekipu Chelsea. Izvest će ga Eden Hazard.
47'
Chelsea je u napadu. Pedro je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
46'
Christopher Kavanagh daje znak za početak drugog poluvremena.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
45'
2 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
44'
Eden Hazard (Chelsea) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
42'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' (London) Matt Ritchie puca izvan okvira vrata.
41'
Chelsea napada. Willian je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
40'
Udarac iz kuta za momčad Newcastle United! Izvodi ga Matt Ritchie s lijeva strane.
40'
Ciaran Clark (Newcastle United) je zatresao mrežu i time poravnao rezultat na 1 - 1 na stadionu ''Stamford Bridge''.
40'
Matt Ritchie je namjestio pogodak.
39'
38'
Christopher Kavanagh sudi udarac iz kuta za ekipu Chelsea. Izvest će ga Willian.
36'
Zaleđe! Willian je u nedozvoljenoj poziciji.
35'
Newcastle United je u napadu. Prigodu ima Ayoze Perez Gutierrez, puca, ali neprecizno.
33'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Pedro (Chelsea) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
30'
Rondon (Newcastle United) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
27'
Florian Lejeune (Newcastle United) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
26'
Na stadionu ''Stamford Bridge'' Christian Atsu (Newcastle United) izvodi korner s desna strane.
25'
David Luiz puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
24'
Christopher Kavanagh pokazuje žuti karton. Dobio ga je Matt Ritchie (Newcastle United) zbog nesportskog ponašanja.
22'
Napad momčadi Newcastle United je zaustavljen, jer se Christian Atsu našao u zaleđu.