Porto
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Petrovic, Radosav umesto Wendel
4 Šutevi u okvir gola 1
Andrade, Fernando    90'
87' Raphinha
1 Blokirani šutevi 2
Marega, Moussa    89'
85' Coates, Sebastian
2 Šutevi van okvira gola 3
Hernani umesto Pereira, Danilo    83'
81' Raphinha umesto Diaby, Abdoulay
5 Korneri 1
Andrade, Fernando umesto Soares    75'
47' Ristovski, Stefan umesto Gaspar, Bruno
2 Ofsajdi 0
Torres, Oliver umesto Pereira, Maxi    43'
33' Fernandes, Bruno
4 Žuti kartoni 4
Felipe    39'
16' Jefferson
0 Crveni kartoni 0
Herrera, Hector    12'

0 Faulovi 0

Grad: Lisabon Stadion: Jose Alvalade sudac: De Campos Moreira Miguel, Hugo Filipe Ferreira

90
90'
Zvižduk je označio kraj drugog poluvremena. Utakmica je završena rezultatom 0 - 0.
90'
Izgleda da ozlijeđeni Marcus Wendel Valle da Silva (Sporting CP) ne može nastaviti utakmicu na stadionu ''Jose Alvalade''. Marcel Keizer je odlučio da u igru uđe Radosav Petrović.
90'
Utakmica na stadionu "Jose Alvalade ponovno je u tijeku.
90'
5 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' sudac Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel pokazuje žuti karton, a kartonirani Fernando neće bit u mogućnosti pomoći svojoj momčadi u narednoj utakmici.
89'
Marcus Wendel Valle da Silva je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
89'
Žuti karton dobiva Moussa Marega (Porto).
88'
Oliver Torres (Porto) se našao u prilici na stadionu ''Jose Alvalade'', no pucao je neprecizno.
87'
Kartoniran je Raphinha iz momčadi domaćina.
85'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Sebastian Coates iz momčadi domaćina.
83'
Danilo Pereira s bolnom grimasom na licu izlazi iz igre. Sergio Conceicao (Porto) je odlučio da u igru uđe Hernani.
81'
Zaleđe! Abdoulay Diaby (Sporting CP) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
81'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Raphinha, a izlazi Abdoulay Diaby.
78'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Sporting CP je u napadu, ali Bas Dost glavom puca pored gola.
77'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel je dosudio korner za momčad Sporting CP. Izvodi ga Bruno Fernandes pored desna korner zastavice.
77'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' (Lisabon) Bruno Fernandes upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
75'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Jose Alvalade" Fernando, a izašao Francisco Soares.
74'
Danilo Pereira (Porto) je ponovno na nogama.
73'
Nastavlja se igra.
72'
Danilo Pereira je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
69'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel sudi udarac iz kuta za ekipu Sporting CP. Izvest će ga Stefan Ristovski.
67'
Porto napada. Yacine Brahimi je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
65'
Felipe upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
63'
Na stadionu ''Jose Alvalade '' (Lisabon) Abdoulay Diaby puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
62'
Udarac iz kuta za momčad Sporting CP! Izvodi ga Bruno Fernandes s lijeva strane.
62'
Sporting CP je u napadu. Prigodu ima Bruno Fernandes, puca, ali je vratar na mjestu.
60'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Moussa Marega puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
57'
Renan Ribeiro (Sporting CP) se ponovno vraća u igru.
57'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
56'
Renan Ribeiro se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
56'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Francisco Soares (Porto) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
55'
Abdoulay Diaby (Sporting CP) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
55'
Alex Telles je ponovno u igri.
54'
Utakmica je ponovno u tijeku.
53'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Abdoulay Diaby leži na terenu.
53'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Alex Telles (Porto) još uvijek na zemlji.
52'
Porto napada na stadionu ''Jose Alvalade'' i Alex Telles ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
47'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel daje znak za nastavak utakmice.
47'
Ozlijeđeni Bruno Gaspar se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
47'
Marcel Keizer je prinuđen napraviti izmjenu. U igru ulazi Stefan Ristovski, a izlazi ozlijeđeni Bruno Gaspar.
46'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel je dao znak za početak drugog poluvremena. Porto kreće sa centra.
45'
Zaključeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''Jose Alvalade''.
45'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel mora pričekati istek 1 minute nadoknade, prije nego što da znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Bas Dost (Sporting CP) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
44'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Bruno Fernandes (Sporting CP) izvodi korner s lijeva strane.
43'
Izgleda da ozlijeđeni Maxi Pereira ne može nastaviti utakmicu. Njegova zamjena u momčadi gosta je Oliver Torres.
42'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel daje znak za nastavak igre na stadionu ''Jose Alvalade''.
41'
Utakmica na stadionu ''Jose Alvalade'' nakratko je prekinuta, jer je Maxi Pereira ozlijeđen.
39'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel pokazuje žuti karton na stadionu ''Jose Alvalade''. Dobio ga je Felipe (Porto).
36'
Na stadionu ''Jose Alvalade" Nani (Sporting CP) izvodi udarac iz kuta.
36'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Bas Dost (Sporting CP) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
33'
Nani (Sporting CP) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
33'
Bruno Fernandes (Sporting CP) dobiva žuti karton.
29'
Na stadionu ''Jose Alvalade'' Jesus Corona (Porto) izvodi korner s desna strane.
26'
Bas Dost (Sporting CP) je ulovljen u zaleđu.
16'
Jefferson zarađuje žuti karton.
12'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel pokazuje žuti karton. Dobio ga je Hector Herrera (Porto) zbog nesportskog ponašanja.
1'
Hugo Filipe Ferreira De Campos Moreira Miguel je označio početak utakmice. Porto izvodi početni udarac.
-1'
Na utakmici je prisutno 45174 gledatelja.
Porto je bez postignutog gola u 1 od 7 utakmica u gostima u Primeira Liga ove sezone.
Ako Nani dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 5 žuta kartona u ovoj sezoni.
Sporting CP ima pobjede u 6 utakmica doma u nizu.

Objavljena su imena igrača koji započinju današnju utakmicu na stadionu ''Jose Alvalade''.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]