Jedanaesterci
89' Al-Helwe, Hilal
0 Šutevi u okvir gola 6
Al Dawsari, Salem    90'
86' Tahan, Zein umesto Haidar, Mohamad
0 Blokirani šutevi 4
Ghaleb, Ibrahim umesto Otayf, Abdullah    84'
82' Haidar, Mohamad
3 Šutevi van okvira gola 2
Gharib, Abdulrahman umesto Al-Bishi, Abdulaziz    79'
76' Matar, Nader umesto Maatouk, Hassan
1 Korneri 1
Al Shehri, Yahya umesto Al Muwallad, Fahad    73'
73' Ataya, Rabih umesto Faour, Haytham
2 Ofsajdi 0
0:2 Al Mogawhi, Hussain    66'
70' Melki, George Felix

90
90'
Završena je utakmica na stadionu ''Al Maktoum''. Konačni rezultat je 0 - 2.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 3 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Salem Al Dawsari (Saudijska Arabija) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
90'
Salem Al Dawsari (Saudijska Arabija) dobiva žuti karton.
89'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Hilal El-Helwe (Libanon) je zaradio žuti karton.
86'
Libanon je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Zein Tahan, a izašao Mohamad Haidar.
85'
Salem Al Dawsari puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
84'
Juan Antonio Pizzi (Saudijska Arabija) pravi izmjenu br. 3 U igru ulazi Ibrahim Ghaleb, a izlazi Abdullah Otayf.
82'
Ali Sabah Al Qaysi pokazuje žuti karton na stadionu ''Al Maktoum''. Dobio ga je Mohamad Haidar (Libanon).
79'
Juan Antonio Pizzi pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Abdulrahman Gharib, a izlazi Abdulaziz Al-Bishi.
76'
Miodrag Radulovic (Libanon) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Nader Matar, a izlazi Hassan Maatouk.
73'
Juan Antonio Pizzi se odlučio za izmjenu. U igri je Yahya Al Shehri, a izašao je Fahad Al Muwallad.
73'
Miodrag Radulovic pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''Al Maktoum''. U igru ulazi Rabih Ataya, a izlazi Haytham Faour.
71'
Mohammed Alburayk (Saudijska Arabija) upućuje udarac na stadionu ''Al Maktoum'', ali protivnička obrana blokira udarac.
70'
George Felix Melki (Libanon) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
66'
Gol! Hussain Al Mogawhi (Saudijska Arabija) povećava vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
66'
Hattan Bahebri je asistirao kod pogotka.
62'
Ali Sabah Al Qaysi mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Mehdi Khalil (Libanon) još uvijek na zemlji.
62'
Nastavljena je igra na stadionu ''Al Maktoum''.
62'
Mehdi Khalil (Libanon) se ponovno vraća u igru.
60'
Izgleda da Ali Hamam (Libanon) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
57'
Utakmica na stadionu ''Al Maktoum '' je nastavljena.
56'
Prekinuta je igra na stadionu ''Al Maktoum'', jer ozlijeđeni Ali Hamam očekuje liječničku pomoć.
53'
Hattan Bahebri puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
52'
Na stadionu ''Al Maktoum" Hattan Bahebri (Saudijska Arabija) izvodi udarac iz kuta.
47'
Jednom od nogometaša momčadi Libanon svirano je zaleđe na stadionu ''Al Maktoum''.
46'
Sudački zvižduk označio je početak drugog poluvremena.
45'
Abdulaziz Al-Bishi (Saudijska Arabija) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
45'
Prvo poluvrijeme se privodi kraju. Igrat će se 1 minute nadoknade vremena.
45'
Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''Al Maktoum''.
44'
Kassem Al Zein se vraća u igru.
43'
Kassem Al Zein je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
43'
Utakmica na stadionu "Al Maktoum ponovno je u tijeku.
42'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Libanon je u napadu. Hassan Maatouk upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
41'
Abdulaziz Al-Bishi (Saudijska Arabija) je dobio prvi žuti karton.
40'
Libanon kreće naprijed, ali Ali Sabah Al Qaysi dosuđuje zaleđe.
39'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Hilal El-Helwe (Libanon) u zaleđu, što je Ali Sabah Al Qaysi usvojio i zaustavio napad.
37'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Mohammed Alburayk (Saudijska Arabija) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
29'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Mohammed Alburayk (Saudijska Arabija) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
27'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Hussain Al Mogawhi (Saudijska Arabija) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
24'
Na stadionu ''Al Maktoum'' (Dubai) Abdulaziz Al-Bishi upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
21'
Jedan od nogometaša momčadi Saudijska Arabija ulovljen je u zaleđu.
19'
Na stadionu ''Al Maktoum'' Hattan Bahebri upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
16'
Zaleđe! Hassan Maatouk je u nedozvoljenoj poziciji.
15'
Udarac iz kuta za momčad Libanon! Izvodi ga Mohamad Haidar s desna strane.
15'
Joan Oumari (Libanon) puca glavom, ali izvan okvira gola.
12'
Gol! Fahad Al Muwallad dovodi Saudijska Arabija u vodstvo od 1 - 0.
11'
Prigoda na stadionu ''Al Maktoum''! Hilal El-Helwe puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.