Aston Villa FC
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
88' Vaughan, James umesto Garner, Joe
3 Šutevi u okvir gola 0
Taylor, Neil    64'
83' 3:0 Garner, Joe
0 Blokirani šutevi 0
Whelan, Glenn umesto Bjarnason, Birkir    63'
79' 2:0 Jacobs, Michael
0 Šutevi van okvira gola 0
Hause, Kortney umesto Elphick, Tommy    63'
72' Byrne, Nathan umesto Roberts, Gary
0 Korneri 0
Adomah, Albert umesto El Ghazi, Anwar    63'
66' Windass, Josh
0 Ofsajdi 0
Bjarnason, Birkir    55'
60' Jacobs, Michael umesto Pilkington, Anthony
3 Žuti kartoni 2

41' 1:0 Roberts, Gary
0 Crveni kartoni 0

38' Garner, Joe
0 Faulovi 0

13' Morsy, Sam

90
90'
Utakmica je završena rezultatom 3 - 0.
88'
Paul Cook pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''DW''. U igru ulazi James Vaughan, a izlazi Joe Garner.
83'
Wigan Athletic ima odličnu priliku za gol, jer je Tony Harrington dosudio kazneni udarac.
83'
Na stadionu ''DW'' Joe Garner (Wigan Athletic) je bio uspješan izvođač najstrože kazne, te je njegova momčad stigla do uvjerljivijeg vodstva od 3 - 0.
79'
Gol! Michael Jacobs (Wigan Athletic) povećava vodstvo svoje momčadi na 2 - 0 golom glavom na stadionu ''DW''.
72'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "DW" Nathan Byrne, a izašao Gary Roberts.
66'
Tony Harrington pokazuje žuti karton. Dobio ga je Josh Windass (Wigan Athletic) zbog nesportskog ponašanja.
64'
Neil Taylor zarađuje žuti karton.
63'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Glenn Whelan, a izlazi Birkir Bjarnason.
63'
Gost zamjenjuje Anwar El Ghazi sa Albert Adomah.
63'
Kortney Hause je zamijenio Tommy Elphick u momčadi gosta.
60'
Na stadionu ''DW'' napravljena je izmjena br. 1 u momčadi domaćina. Paul Cook je odlučio da igru napusti Anthony Pilkington, a umjesto njega uđe Michael Jacobs.
55'
Žuti karton dobiva Birkir Bjarnason (Aston Villa FC).
46'
Tony Harrington je označio početak drugog poluvremena. Aston Villa FC polazi sa centra.
45'
Zaključeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''DW''.
41'
Gary Roberts (Wigan Athletic) zabija za vodstvo od 1 - 0.
38'
Tony Harrington je pokazao žuti karton. Kartoniran je Joe Garner (Wigan Athletic).
13'
Sam Morsy (Wigan Athletic) je zaradio žuti karton.
1'
Utakmica počinje. Aston Villa FC izvodi početni udarac.
Da li ste znali da Wigan Athletic zabija 32% golova između 31-45 minuta?
U posljednjih 20 susreta, Wigan Athletic ima 5 pobjede, 6 puta je bilo neriješeno, a Aston Villa FC ima 9 pobjede. Aston Villa FC ima bolju gol-razliku 28-22.
Wigan Athletic je bez pobjede u posljednjih 8 utakmica.
Najčešći konačni rezultat kada Wigan Athletic povede 1-0 doma ove sezone je 1-0.
Ovo je bio 5th žuti karton za Joe Garner's u ovoj sezoni.
Ako James Chester zabije protiv Wigan Athletic to će biti njegov 5th gol za Aston Villa FC ove sezone.

Objavljena su imena igrača koji započinju današnju utakmicu na stadionu ''DW''.
Wigan Athletic ima 3 crvenih kartona ove sezone. To je najveći broj u Championship.
Wigan Athletic prima gol u svakoj od posljednjih 9 utakmica.