Jedanaesterci
81' Earl, Josh
1 Šutevi u okvir gola 1
McKay, Barrie umesto Naughton, Kyle    90'
74' Maguire, Sean umesto Johnson, Daniel
0 Blokirani šutevi 0
Montero, Jefferson umesto Dyer, Nathan    84'
72' Earl, Josh
0 Šutevi van okvira gola 0
Baker-Richardson, Courtney    62'
61' 1:1 Johnson, Daniel
0 Korneri 0
Van der Hoorn, Mike    61'
46' Earl, Josh umesto Huntington, Paul

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 1 - 1.
90'
Swansea City pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Barrie McKay, a izlazi Kyle Naughton.
84'
Graham Potter pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''Deepdale''. U igru ulazi Jefferson Montero, a izlazi Nathan Dyer.
81'
Josh Earl (Preston) napušta teren zbog dva žuta kartona.
74'
Domaćin zamjenjuje Daniel Anthony Johnson sa Sean Maguire.
72'
Josh Earl (Preston) dobiva žuti karton.
62'
Žuti karton! Zaradio ga je Courtney Baker-Richardson (Swansea City).
61'
Na stadionu ''Deepdale'' Mike Van der Hoorn (Swansea City) dobiva žuti karton.
61'
Daniel Anthony Johnson pogađa s 11 metara i Preston poravnava rezultat na 1 - 1.
60'
Na stadionu ''Deepdale'' Mike Van der Hoorn (Swansea City) je zaradio žuti karton.
59'
Dosuđen je penal u korist ekipe Preston.
55'
Swansea City dolazi do vodstva od 1 - 0 , a strijelac je Courtney Baker-Richardson.
46'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 1. U igru ulazi Josh Earl, a izlazi Paul Huntington.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''Deepdale''. Preston izvodi početni udarac.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
1'
Utakmica je počela. Preston kreće sa centra.
Ako Bersant Celina zabije protiv Preston to će biti njegov 5th gol za Swansea City ove sezone.
Ovo je bio 5th žuti karton za Mike Van der Hoorn's u ovoj sezoni.
Swansea City je pobjednik u 5 od 8 prethodnih utakmica protiv Preston.
Preston je bez pobjede u posljednjih 5 utakmica.
Swansea City je bez postignutog gola u 5 od 13 utakmica u gostima u Championship ove sezone.

Objavljena su imena igrača koji će započeti utakmicu.
Preston ima 3 crvenih kartona ove sezone. To je najveći broj u Championship.