Jedanaesterci
82' Bennett, Joe
3 Šutevi u okvir gola 3
Depoitre, Laurent umesto Mounie, Steve    87'
74' Healey, Rhys umesto Mendez Laing, Nathaniel
2 Blokirani šutevi 9
Mbenza, Isaac umesto Pritchard, Alex    73'
71' Hoilett, David
0 Šutevi van okvira gola 4
Schindler, Christopher    10'
64' Ralls, Joe umesto Camarasa, Victor
3 Korneri 10

33' Arter, Harry

90
90'
Lee Stephen Mason je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 0 - 0.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Cardiff City'' se bliži kraju. Igrat će se 4 minute nadoknade.
90'
Aron Gunnarsson (Cardiff) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Huddersfield Town blokirao udarac.
90'
Laurent Depoitre (Huddersfield Town) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
87'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Sean Morrison (Cardiff) u zaleđu, što je Lee Stephen Mason usvojio i zaustavio napad.
87'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Cardiff City" Laurent Depoitre, a izašao Steve Mounie.
86'
Na stadionu ''Cardiff City'' Huddersfield Town napada, ali je Elias Kachunga uputio neprecizan udarac ka vratima.
83'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Huddersfield Town uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
82'
Lee Stephen Mason je pokazao žuti karton. Kartoniran je Joe Bennett (Cardiff).
80'
Na stadionu ''Cardiff City" Junior Hoilett (Cardiff) izvodi udarac iz kuta.
74'
Neil Warnock pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Cardiff City''. U igru ulazi Rhys Healey, a izlazi Nathaniel Otis Mendez Laing.
73'
David Wagner se odlučio za izmjenu. U igri je Isaac Mbenza, a izašao je Alex Pritchard.
72'
Mathias Jorgensen (Huddersfield Town) puca, ali neprecizno.
71'
Žuti karton dobiva Junior Hoilett (Cardiff).
70'
Na stadionu ''Cardiff City'' Junior Hoilett (Cardiff) izvodi korner s lijeva strane.
70'
Cardiff je u napadu. Callum Paterson je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
68'
Lee Stephen Mason je dosudio korner za momčad Huddersfield Town. Izvodi ga Jason Puncheon pored lijeva korner zastavice.
68'
Steve Mounie puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Cardiff City''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
66'
Na stadionu ''Cardiff City'' Jason Puncheon (Huddersfield Town) je uhvaćen u zaleđu.
65'
Huddersfield Town je u napadu. Prigodu ima Steve Mounie, puca, ali je vratar na mjestu.
64'
Na stadionu ''Cardiff City" Alex Pritchard (Huddersfield Town) izvodi udarac iz kuta.
64'
Neil Warnock (Cardiff) je izveo iz igre Victor Camarasa koji je imao bolnu grimasu na licu i vjerojatno je ozlijeđen. Joe Ralls je ušao umjesto njega.
63'
Utakmica je ponovno u tijeku.
63'
Na stadionu ''Cardiff City'' (Cardiff) blokiran je udarac momčadi Huddersfield Town. Pucao je Alex Pritchard.
63'
Na stadionu ''Cardiff City'' Jason Puncheon (Huddersfield Town) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
62'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Victor Camarasa (Cardiff) ozlijeđen leži na terenu.
61'
Sol Bamba je ponovno u igri.
60'
Igra je nastavljena.
60'
Sol Bamba je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
56'
Udarac iz kuta za momčad Huddersfield Town! Izvodi ga Alex Pritchard s lijeva strane.
55'
Lee Stephen Mason sudi udarac iz kuta za ekipu Huddersfield Town. Izvest će ga Jason Puncheon.
54'
Jason Puncheon (Huddersfield Town) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
53'
Na stadionu ''Cardiff City'' Alex Pritchard (Huddersfield Town) izvodi korner s lijeva strane.
48'
Callum Paterson (Cardiff) je ulovljen u zaleđu.
47'
Junior Hoilett (Cardiff) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
46'
Na stadionu ''Cardiff City'' označen je početak drugog poluvremena.
45'
Joe Bennett se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
45'
Lee Stephen Mason daje znak za nastavak utakmice.
45'
Joe Bennett (Cardiff) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
45'
Na stadionu ''Cardiff City'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 3 minute.
42'
40'
Zaleđe! Sol Bamba je u nedozvoljenoj poziciji.
38'
Lee Stephen Mason je dosudio korner za momčad Huddersfield Town. Izvodi ga Alex Pritchard pored lijeva korner zastavice.
37'
Na stadionu ''Cardiff City'' Steve Mounie puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
35'
34'
34'
Steve Mounie puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
33'
Elias Kachunga (Huddersfield Town) upućuje udarac na stadionu ''Cardiff City'', ali protivnička obrana blokira udarac.
33'
Harry Arter (Cardiff) dobiva žuti karton.
31'
Udarac iz kuta za momčad Huddersfield Town! Izvodi ga Alex Pritchard s desna strane.
31'
Elias Kachunga (Huddersfield Town) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
31'
Gost je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
24'
Huddersfield Town napada na stadionu ''Cardiff City'' i Elias Kachunga ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
24'
21'
Na stadionu ''Cardiff City'' Alex Pritchard upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
19'
Alex Pritchard puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
18'
Izgleda da Alex Pritchard (Huddersfield Town) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
18'
Junior Hoilett (Cardiff) je ponovno na nogama.
17'
Oboren je Junior Hoilett (Cardiff) i igra je prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
17'
Lee Stephen Mason je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
16'
Ozlijeđeni Alex Pritchard se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
15'
Junior Hoilett puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
10'
Lee Stephen Mason pokazuje žuti karton. Dobio ga je Christopher Schindler (Huddersfield Town) zbog nesportskog ponašanja.
9'
Na stadionu ''Cardiff City'' (Cardiff) Jason Puncheon puca izvan okvira vrata.
1'
Sudački zvižduk označio je početak utakmice.
1'
Harry Arter (Cardiff) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Cardiff City'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.

Postave za današnju utakmicu na stadionu ''Cardiff City'' su sada dostupne.