Fulham FC
2 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
87' Vokes, Sam umesto Wood, Christopher
2 Šutevi u okvir gola 4
Kebano, Neeskens umesto Schurrle, Andre    76'
72' Tarkowski, James
5 Blokirani šutevi 4
Christie, Cyrus    65'
23' 2:1 Odoi, Denis
6 Šutevi van okvira gola 4
Cairney, Thomas umesto Bryan, Joe    62'
20' 1:1 Bryan, Joe

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 2 - 1.
90'
Četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 3 minute.
89'
Udarac iz kuta za momčad Fulham FC! Izvodi ga Michael Seri s lijeva strane.
89'
Fulham FC napada na stadionu ''Turf Moor'' i Calum Chambers ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
87'
Burnley FC pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Sam Vokes, a izlazi Chris Wood.
85'
Dwight McNeil (Burnley FC) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Fulham FC blokirao udarac.
83'
Fulham FC je u napadu. Cyrus Christie je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
79'
Luciano Vietto (Fulham FC) puca, ali neprecizno.
76'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Neeskens Kebano, a izlazi Andre Schurrle.
75'
Na stadionu ''Turf Moor'' (Burnley) Luciano Vietto upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
74'
Andre Schurrle puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
74'
Martin Atkinson sudi udarac iz kuta za ekipu Fulham FC. Izvest će ga Michael Seri.
73'
Na stadionu ''Turf Moor'' Luciano Vietto puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
73'
Luciano Vietto (Fulham FC) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Turf Moor'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
72'
Kartoniran je James Tarkowski iz momčadi domaćina.
70'
Na stadionu ''Turf Moor'' Michael Seri (Fulham FC) izvodi korner s lijeva strane.
69'
Prigoda na stadionu ''Turf Moor''! Chris Wood puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
66'
Na stadionu ''Turf Moor'' Chris Wood upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
65'
Žuti karton dobio je Cyrus Christie (Fulham FC).
64'
Udarac iz kuta za momčad Burnley FC! Izvodi ga Ashley Westwood s lijeva strane.
63'
Na stadionu ''Turf Moor" Dwight McNeil (Burnley FC) izvodi udarac iz kuta.
63'
Na stadionu ''Turf Moor'' Ben Mee (Burnley FC) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
62'
Gost zamjenjuje Joe Bryan sa Tom Cairney.
61'
Fulham FC je u napadu u utakmici na stadionu ''Turf Moor''. Aleksandar Mitrović је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
52'
52'
Na stadionu ''Turf Moor'' Michael Seri (Fulham FC) izvodi korner s desna strane.
51'
Na stadionu ''Turf Moor'' Luciano Vietto upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
46'
Claudio Ranieri pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Luciano Vietto, a izlazi Kouassi Ryan Sessegnon.
46'
Martin Atkinson je označio početak drugog poluvremena.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''Turf Moor'' se bliži kraju. Igrat će se 2 minute nadoknade.
45'
Martin Atkinson je označio završetak prvog poluvremena.
45'
Phil Bardsley (Burnley FC) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
44'
Chris Wood (Burnley FC) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
41'
Dwight McNeil (Burnley FC) je ponovno na nogama.
39'
Dwight McNeil je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
39'
Martin Atkinson daje znak za nastavak utakmice.
38'
Zaleđe! Chris Wood je u nedozvoljenoj poziciji.
35'
Burnley FC napada. Phil Bardsley je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
34'
Martin Atkinson pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Calum Chambers iz momčadi gosta.
29'
Kouassi Ryan Sessegnon (Fulham FC) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
26'
Na stadionu ''Turf Moor '' Calum Chambers (Fulham FC) je zahvatio loptu glavom, ali ona je pogodila prečku.
26'
Martin Atkinson je dosudio korner za momčad Fulham FC. Izvodi ga Michael Seri pored lijeva korner zastavice.
23'
Denis Odoi šalje loptu u vlastitu mrežu i rezultat je 2 - 1.
20'
Joe Bryan je imao nesreću zabiti autogol i dovesti do promjene rezultata na 1 - 1.
18'
Na stadionu ''Turf Moor'' Burnley FC pritišće protivnika i Chris Wood se našao u odličnoj prigodi ugroziti glavom protivničkog vratara. Pucao je, ali direktno u vratnicu.
16'
Dwight McNeil (Burnley FC) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
15'
Na stadionu ''Turf Moor'' Burnley FC napada, ali je Jeff Hendrick uputio neprecizan udarac ka vratima.
15'
Jeff Hendrick puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
7'
Domaćini kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
2'
Gol! Na stadionu ''Turf Moor'' Andre Schurrle (Fulham FC) dovodi svoju momčad u vodstvо od 1 - 0.