Supersport United
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Mokoena, Thabiso Gordon umesto Bereng, Tshwarelo
5 Šutevi u okvir gola 4
Mokoena, Teboho umesto Ntshangase, Phumlani    82'
90' Kapinga, Lesedi umesto Hlongwane, Lefa
1 Blokirani šutevi 2
Kekana, Grant    73'
87' 2:0 Musonda, Mwape
13 Šutevi van okvira gola 9
Mahlatsi, Kamohelo umesto Webber, Jamie Craig    63'
80' Mhlongo, Joseph umesto Tshepe, Karabo
3 Korneri 3
Grobler, Bradley umesto Mnyamane, Thabo    46'
74' Masia, Khomotso
5 Ofsajdi 0
Daniels, Clayton    45'
53' 1:0 Musonda, Mwape
3 Žuti kartoni 2

50' Munyai, Marks
0 Crveni kartoni 0

29' Zulu, Pentjie

90
90'
Thando Helpus Ndzandzeka je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 2 - 0.
90'
Thabiso Gordon Mokoena je zamijenio Tshwarelo Bereng u momčadi domaćina.
90'
Četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 5 minute.
90'
Dylan Kerr se odlučio za izmjenu. U igri je Lesedi Kapinga, a izašao je Lefa Hlongwane.
90'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Lesedi Kapinga (Black Leopards) u zaleđu, što je Thando Helpus Ndzandzeka usvojio i zaustavio napad.
90'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Joseph Mhlongo (Black Leopards) izvodi korner s desna strane.
89'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Black Leopards napada, ali je Mwape Musonda uputio neprecizan udarac ka vratima.
87'
Tshwarelo Bereng je asistent kod pogotka.
87'
Gol! Black Leopards povećava vodstvo na 2 - 0, a strijelac je Mwape Musonda.
86'
Teboho Mokoena puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Thohoyandou Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
82'
Kaitano Tembo (Supersport United) pravi izmjenu br. 3 U igru ulazi Teboho Mokoena, a izlazi Phumlani Ntshangase.
81'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' James Keene upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
80'
Karabo Tshepe (Black Leopards) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
80'
Izgleda da Karabo Tshepe (Black Leopards) zbog ozljede ne može nastaviti utakmicu, te je zamijenjen. Umjesto njega u igru je ušao Joseph Mhlongo.
79'
Supersport United je u napadu, ali Grant Kekana puca izvan okvira gola.
78'
Mwape Musonda (Black Leopards) puca, ali neprecizno.
78'
Prekinuta je igra na stadionu ''Thohoyandou Stadium'', jer ozlijeđeni Karabo Tshepe očekuje liječničku pomoć.
78'
Nastavlja se igra.
77'
Supersport United napada. Aubrey Modiba je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
75'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Aubrey Modiba (Supersport United) izvodi korner s desna strane.
75'
Aubrey Modiba puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
74'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Khomotso Masia (Black Leopards) dobiva žuti karton.
73'
Grant Kekana (Supersport United) dobiva žuti karton.
72'
Khuliso Mudau (Black Leopards) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
70'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' James Keene puca glavom, ali protivnička obrana zaustavlja loptu na putu ka mreži.
66'
Udarac iz kuta za momčad Supersport United! Izvodi ga Aubrey Modiba s lijeva strane.
66'
Aubrey Modiba (Supersport United) upućuje udarac na stadionu ''Thohoyandou Stadium'', ali protivnička obrana blokira udarac.
65'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Khuliso Mudau puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
65'
Thando Helpus Ndzandzeka je dosudio korner za momčad Black Leopards. Izvodi ga Tshwarelo Bereng pored lijeva korner zastavice.
63'
Black Leopards je u napadu. Prigodu ima Karabo Tshepe, puca, ali neprecizno.
63'
Gosti obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Kamohelo Mahlatsi, a izlazi Jamie Craig Webber.
60'
Bradley Grobler (Supersport United) je u prigodi na stadionu ''Thohoyandou Stadium'', ali je njegov udarac glavom zaustavljen.
59'
Khomotso Masia (Black Leopards) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
55'
Tshwarelo Bereng (Black Leopards) puca, ali neprecizno.
53'
Gol! Black Leopards je nagrađen penalom, koji je Mwape Musonda uspješno realizirao. Sada je rezultat na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' 1 - 0.
52'
Black Leopards će imati sjajnu priliku za postizanje pogotka, jer je Thando Helpus Ndzandzeka je pokazao na bijelu točku.
51'
Thando Helpus Ndzandzeka dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Karabo Tshepe.".
51'
Supersport United je u napadu. Prigodu ima Bradley Grobler, puca, ali neprecizno.
50'
Žuti karton! Zaradio ga je Marks Munyai (Black Leopards).
48'
Karabo Tshepe (Black Leopards) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''Thohoyandou Stadium'', ali nije bio precizan.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme na stadionu ''Thohoyandou Stadium''.
46'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Bradley Grobler, a izlazi Thabo Mnyamane.
46'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Grant Kekana (Supersport United) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
45'
2 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
45'
Thando Helpus Ndzandzeka je označio kraj prvog poluvremena.
45'
Clayton Daniels (Supersport United) dobiva žuti karton.
45'
Thando Helpus Ndzandzeka signalizira da je igrač ekipe Black Leopards u zaleđu.
44'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Mwape Musonda (Black Leopards) je uhvaćen u zaleđu.
39'
Black Leopards napada! Lefa Hlongwane upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
38'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Black Leopards napada, ali je Tshwarelo Bereng uputio neprecizan udarac ka vratima.
37'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' (Thohoyandou) Khuliso Mudau puca izvan okvira vrata.
36'
Thando Helpus Ndzandzeka sudi udarac iz kuta za ekipu Supersport United. Izvest će ga Aubrey Modiba.
36'
Grant Kekana puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
35'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Mwape Musonda (Black Leopards) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
32'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' (Thohoyandou) Mwape Musonda je uhvaćen u zaleđu.
30'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Supersport United je u napadu. Aubrey Modiba upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
29'
Pentjie Zulu (Black Leopards) je zaradio žuti karton.
28'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium '' (Thohoyandou) Mwape Musonda puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
25'
Aubrey Modiba puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Thohoyandou Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
24'
Jamie Craig Webber (Supersport United) je ponovno na nogama.
23'
Thando Helpus Ndzandzeka daje znak za nastavak igre na stadionu ''Thohoyandou Stadium''.
22'
Karabo Tshepe (Black Leopards) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
22'
Jamie Craig Webber je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
16'
Supersport United je u napadu, ali Jamie Craig Webber puca izvan okvira gola.
15'
Aubrey Modiba (Supersport United) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
13'
Zaleđe! Khuliso Mudau je u nedozvoljenoj poziciji.
11'
Lefa Hlongwane (Black Leopards) se našao u prilici na stadionu ''Thohoyandou Stadium'', no pucao je neprecizno.
9'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' Black Leopards je u napadu, ali Lefa Hlongwane glavom puca pored gola.
9'
Na stadionu ''Thohoyandou Stadium" Tshwarelo Bereng (Black Leopards) izvodi udarac iz kuta.
2'
Prigoda na stadionu ''Thohoyandou Stadium''! Khuliso Mudau puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
1'
Sudac današnje utakmice Thando Helpus Ndzandzeka dao je znak da utakmica na stadionu ''Thohoyandou Stadium'' može početi.

Službene postave momčadi su sada dostupne.
Ako James Keene zabije protiv Black Leopards to će biti njegov 5th gol za Supersport United ove sezone.