Irak
0 Poluvrijeme 2
Produžeci
Jedanaesterci
82' Dhabaan, Ahmed Nabil umesto Al Sasi, Ala Mohammed
2 Šutevi u okvir gola 5
0:3 Abdulnabi, Alaa Abbas    90'
52' Al Khyat, Wahid Mohammed Mohammed
0 Blokirani šutevi 3
Dawood, Mohammed umesto Ali, Hussein    89'
46' Abdulrab, Ahmed Saeed umesto Al-Haifi, Ahmed Ali Ahmed
3 Šutevi van okvira gola 5
Abdulnabi, Alaa Abbas umesto Ali, Mohanad    71'
30' Al Khyat, Wahid Mohammed Mohammed umesto Al Ghazi, Hussein Ahmed

90
90'
Mudir Al Radaei je ponovno u igri.
90'
4 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Utakmica na stadionu " Sharjah završena je rezultatom 0 - 3.
90'
Fu Ming mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Mudir Al Radaei (Jemen) još uvijek na zemlji.
90'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
90'
Gol! Irak povećava prednost na 3 - 0. Strijelac je Alaa Abbas Abdulnabi.
90'
Ahmed Al-Sarori (Jemen) se našao u prilici na stadionu ''Sharjah'', no pucao je neprecizno.
90'
Na stadionu ''Sharjah'' Mohammed Ba Rowis (Jemen) izvodi korner s desna strane.
90'
Ahmed Yasin je namjestio pogodak.
89'
Prigoda na stadionu ''Sharjah''! Ahmed Yasin puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
89'
Mohammed Dawood je u igri kao zamjena za Hussein Ali u Irak.
87'
Alaa Abbas Abdulnabi puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
82'
Na stadionu ''Sharjah'' Jemen je u napadu. Wahid Mohammed Mohammed Al Khyat upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
82'
Jemen je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Ahmed Nabil Dhabaan, a izašao Ala Mohammed Al Sasi.
80'
Fu Ming je dosudio korner za momčad Irak. Izvodi ga Ahmed Yasin pored desna korner zastavice.
72'
Irak napada. Hussein Ali je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
71'
Irak pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Alaa Abbas Abdulnabi, a izlazi Mohanad Ali.
69'
Na stadionu ''Sharjah'' (Sharjah) Mohanad Ali puca izvan okvira vrata.
67'
Izgleda da Ammar Hamsan (Jemen) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
66'
Igra je nastavljena.
66'
Utakmica je ponovno u tijeku.
65'
Ammar Hamsan je ozlijeđen, pa je Fu Ming zaustavio igru kako bi mu se ukazala pomoć.
64'
Na stadionu ''Sharjah'' Ahmed Yasin puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
64'
Hussein Ali (Irak) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
64'
Irak je u napadu i Mohanad Ali se nalazi u odličnoj prilici, ali ne uspijeva zabiti jer je lopta pogodila vratnicu.
64'
Na stadionu ''Sharjah'' (Sharjah) Ahmed Al-Sarori upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
59'
Na stadionu ''Sharjah'' Ahmed Saeed Abdulrab je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
55'
Ali Adnan (Irak) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
54'
Amjad Attwan Kadhim je u igri kao zamjena za Humam Tareq u Irak.
52'
Wahid Mohammed Mohammed Al Khyat zarađuje žuti karton.
47'
Humam Tareq (Irak) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
46'
Jemen je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Ahmed Saeed Abdulrab, a izašao Ahmed Ali Ahmed Al-Haifi.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme na stadionu ''Sharjah''.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''Sharjah'' se bliži kraju. Igrat će se 2 minute nadoknade.
45'
Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''Sharjah''.
43'
Na stadionu ''Sharjah'' Hussein Ali (Irak) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
40'
Na stadionu ''Sharjah'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Irak našao u nedozvoljenoj poziciji.
32'
Iraq have been awarded a corner by Fu Ming.
30'
Jan Kocian pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''Sharjah''. U igru ulazi Wahid Mohammed Mohammed Al Khyat, a izlazi Hussein Ahmed Al Ghazi.
29'
Na stadionu ''Sharjah'' Ahmed Yasin (Irak) izvodi korner s desna strane.
24'
19'
Gol! Irak povećava vodstvo na 2 - 0, a strijelac je Bashar Resan.
19'
Pogodak je namjestio Ali Adnan.
16'
Jemen je u napadu u utakmici na stadionu ''Sharjah''. Abdulwasea Al Matari је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
11'
Na stadionu ''Sharjah'' Mohanad Ali zabija za vodstvo momčadi Irak od 1 - 0.
5'
Mohanad Ali se vraća u igru.
5'
Prekid je završen i igra je ponovno nastavljena.
4'
Ozlijeđeni Mohanad Ali se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
1'
Fu Ming je dao znak za početak utakmice.

Jan Kocian i Srecko Katanec su objavili imena igrača koji započinju utakmicu na stadionu ''Sharjah''.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]