Jedanaesterci
90' Duy Manh, Do
2 Šutevi u okvir gola 5
Ansarifard, Karim umesto Azmoun, Sardar    79'
85' Tien Linh, Nguyen umesto Trong Hoang, Nguyen
0 Blokirani šutevi 2
Hajsafi, Ehsan    75'
59' Ngan, Van Dai umesto Huy, Pham Duc
1 Šutevi van okvira gola 5
0:2 Azmoun, Sardar    69'
46' Van Hau, Doan
0 Korneri 4
Torabi, Mehdi umesto Taremi, Mehdi    64'
46' Van Toan, Nguyen umesto Phan, Van Duc

90
90'
Muhammad Taqi Aljaafari Bin Jahari pokazuje žuti karton. Dobio ga je Do Duy Manh (Vijetnam) zbog nesportskog ponašanja.
90'
Sudac je označio kraj utakmice. Rezultat je 0 - 2.
90'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Nguyen Van Toan (Vijetnam) je uhvaćen u zaleđu.
90'
3 minute bit će produženo drugo poluvrijeme.
90'
Iran je u napadu. Prigodu ima Saman Ghoddoos, puca, ali neprecizno.
89'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Vijetnam napada, ali je Nguyen Quang Hai uputio neprecizan udarac ka vratima.
85'
Park Hang Seo je prinuđen napraviti izmjenu. U igru ulazi Nguyen Tien Linh, a izlazi ozlijeđeni Nguyen Trong Hoang.
81'
Izgleda da Nguyen Trong Hoang (Vijetnam) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
81'
Muhammad Taqi Aljaafari Bin Jahari je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
80'
Nguyen Trong Hoang je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
79'
Carlos Queiroz pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Al Nahyan''. U igru ulazi Karim Ansari Fard, a izlazi Sardar Azmoun.
77'
Nguyen Quang Hai (Vijetnam) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
75'
Ehsan Haji Safi (Iran) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
73'
Prigoda na stadionu ''Al Nahyan''! Ahmad Noorollahi puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
69'
Mehdi Torabi je asistirao kod pogotka.
69'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Sardar Azmoun (Iran) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
66'
Jednom od nogometaša momčadi Vijetnam svirano je zaleđe na stadionu ''Al Nahyan''.
64'
Carlos Queiroz se odlučio za izmjenu. U igri je Ahmad Noorollahi, a izašao je Vahid Amiri.
64'
Carlos Queiroz (Iran) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Mehdi Torabi, a izlazi Mehdi Taremi.
60'
Ashkan Dejagah (Iran) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
59'
Izgleda da Pham Duc Huy (Vijetnam) zbog ozljede ne može nastaviti utakmicu, te je zamijenjen. Umjesto njega u igru je ušao Van Dai Ngan.
58'
Pham Duc Huy (Vijetnam) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
58'
Utakmica na stadionu ''Al Nahyan '' je nastavljena.
57'
Muhammad Taqi Aljaafari Bin Jahari mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Pham Duc Huy (Vijetnam) još uvijek na zemlji.
53'
Iran napada. Mehdi Taremi je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
53'
Iran napada! Sardar Azmoun upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
52'
Nguyen Cong Phuong (Vijetnam) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
50'
Na stadionu ''Al Nahyan'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Vijetnam našao u nedozvoljenoj poziciji.
46'
Vijetnam pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Nguyen Van Toan, a izlazi Van Duc Phan.
46'
Drugo poluvrijeme je počelo.
46'
Doan Van Hau (Vijetnam) je zaradio žuti karton.
45'
Prvo poluvrijeme se privodi kraju. Igrat će se 1 minute nadoknade vremena.
45'
Završilo je prvo poluvrijeme.
38'
Sardar Azmoun zabija glavom za 1 - 0 na stadionu ''Al Nahyan''.
38'
Saman Ghoddoos je namjestio pogodak.
36'
Sardar Azmoun (Iran) se našao u prilici na stadionu ''Al Nahyan'', no pucao je neprecizno.
34'
Na stadionu ''Al Nahyan'' (Abu Dhabi) blokiran je udarac momčadi Iran. Pucao je Mehdi Taremi.
26'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Saman Ghoddoos (Iran) izvodi korner s lijeva strane.
26'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Sardar Azmoun upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
26'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Ashkan Dejagah (Iran) izvodi korner s desna strane.
23'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Mehdi Taremi (Iran) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
22'
Ozlijeđeni Hai Que Ngoc se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
22'
Utakmica na stadionu "Al Nahyan ponovno je u tijeku.
22'
Hai Que Ngoc je ponovno u igri.
19'
Žuti karton dobio je Mehdi Taremi (Iran).
17'
Corner awarded to Iran.
16'
Na stadionu ''Al Nahyan'' Saman Ghoddoos (Iran) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.