Le Havre
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
88' Abou Demba, Harouna
2 Šutevi u okvir gola 1
Coulibaly, Yacouba    90'
82' El Jadeyaoui, Alharbi umesto M'Changama, Youssouf
0 Blokirani šutevi 0
Gory, Alimani umesto Bonnet, Alexandre    83'
76' Brun, Yohan umesto Chergui, Malek
4 Šutevi van okvira gola 3
Thiare, Jamal umesto Kadewere, Tino    71'
71' Coulibaly, Ibrehima
3 Korneri 2
Ferhat, Zinedine umesto Assifuah, Ebenezer    71'
64' Abou Demba, Harouna umesto Gibaud, Pierre
0 Ofsajdi 0
Mayembo, Fernand    60'
53' Spano, Maxime
4 Žuti kartoni 4
Bain, Denys    43'
-5' El Jadeyaoui, Alharbi

90
90'
Bastein Dechepy je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 0 - 0.
90'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Yacouba Coulibaly (Le Havre) dobiva žuti karton.
90'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 4 minute.
90'
Ryan Sanusi (Grenoble) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
90'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Grenoble je u napadu, ali Florian Sotoca glavom puca pored gola.
90'
Grenoble Foot have been awarded a corner by Bastein Dechepy.
88'
Žuti karton dobio je Harouna Abou Demba (Grenoble).
87'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Zinedine Ferhat (Le Havre) izvodi korner s lijeva strane.
83'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Alimani Gory, a izlazi Alexandre Bonnet.
82'
Philippe Hinschberger (Grenoble) pravi izmjenu br. 3 U igru ulazi Alharbi El Jadeyaoui, a izlazi Youssouf M'Changama.
79'
76'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi domaćina. Philippe Hinschberger je odlučio da igru napusti Malek Chergui, a umjesto njega uđe Yohan Brun.
75'
Jamal Thiare (Le Havre) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
74'
Prigoda na stadionu ''Stade des Alpes''! Romain Basque puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
71'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Ibrahima Coulibaly (Grenoble) je zaradio žuti karton.
71'
Oswald Tanchot pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Zinedine Ferhat, a izlazi Ebenezer Assifuah.
71'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Jamal Thiare, a izlazi Tino Kadewere.
64'
Papa Demba Oumar Camara je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
64'
Izgleda da je Pierre Gibaud ozlijeđen. Philippe Hinschberger je odlučio da ga zamijeni i da u igru uđe Harouna Abou Demba.
64'
Bastein Dechepy je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
64'
Papa Demba Oumar Camara (Grenoble) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
63'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' (Grenoble) Pierre Gibaud se vraća u igru.
60'
Kartoniran je Fernand Mayembo iz momčadi gosta.
60'
Nastavljena je igra na stadionu ''Stade des Alpes''.
58'
Pierre Gibaud je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
56'
Na stadionu ''Stade des Alpes" Youssouf M'Changama (Grenoble) izvodi udarac iz kuta.
56'
Pierre Gibaud (Grenoble) puca glavom, ali izvan okvira gola.
53'
Maxime Spano (Grenoble) dobiva žuti karton.
46'
Drugo poluvrijeme upravo je počelo.
45'
Kazneni udarac! Malek Chergui (Grenoble) namješta loptu na bijelu točku... i promašaj!
45'
Bastein Dechepy je dosudio korner za momčad Grenoble. Izvodi ga Youssouf M'Changama pored lijeva korner zastavice.
45'
Bastein Dechepy je označio kraj prvog poluvremena.
45'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Ibrahima Coulibaly je ponovno u igri.
45'
Utakmica na stadionu "Stade des Alpes ponovno je u tijeku.
43'
Jedanesterac! Sudac je pokazao na bijelu točku i to je velika prilika da Grenoble postigne pogodak.
43'
Denys Bain (Le Havre) je dobio prvi žuti karton.
43'
Ozlijeđeni Ibrahima Coulibaly se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
36'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' Grenoble je u napadu. Jerome Mombris upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
34'
Barnabas Bese zarađuje žuti karton.
22'
Romain Basque puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Stade des Alpes''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
19'
Na stadionu ''Stade des Alpes'' (Grenoble) Tino Kadewere puca izvan okvira vrata.
14'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Le Havre uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
13'
Florian Sotoca (Grenoble) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
9'
Malek Chergui (Grenoble) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
1'
Počelo je prvo poluvrijeme.

Objavljena su imena igrača koji će započeti utakmicu.
-5'
Bez obzira što Alharbi El Jadeyaoui (Grenoble) trenutno nije na terenu, sudac mu je pokazao žuti karton.