Sheffield Wednesday
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
88' Milinkovic, Manuel umesto Bowen, Jarrod
3 Šutevi u okvir gola 0
Hutchinson, Sam    75'
82' Toral, Jon umesto Martin, Chris
0 Blokirani šutevi 0
Winnall, Sam umesto Fletcher, Steven    73'
76' 3:0 Campbell, Fraizer
0 Šutevi van okvira gola 0
Nuhiu, Atdhe umesto Matias, Marco    55'
70' Campbell, Fraizer umesto Evandro
0 Korneri 0
Westwood, Kieren    52'
52' 2:0 Bowen, Jarrod
0 Ofsajdi 0

45' 1:0 Bowen, Jarrod

90
90'
Utakmica na stadionu " KCOM Stadium završena je rezultatom 3 - 0.
88'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' napravljena je izmjena br. 3 u momčadi domaćina. Nigel Adkins je odlučio da igru napusti Jarrod Bowen, a umjesto njega uđe Manuel Milinković.
82'
Izmjena br.2. u momčadi domaćina. U igru je ušao Jon Toral, a izašao Chris Martin.
76'
Gol! Na stadionu ''KCOM Stadium'' Fraizer Campbell povećava vodstvo momčadi Hull City na 3 - 0.
75'
Sam Hutchinson zarađuje žuti karton.
73'
Steve Agnew pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''KCOM Stadium''. U igru ulazi Sam Winnall, a izlazi Steven Fletcher.
70'
Hull City pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Fraizer Campbell, a izlazi Evandro.
55'
Gost zamjenjuje Marco Matias sa Atdhe Nuhiu.
52'
Geoff Eltringham dosuđuje kazneni udarac i to je prilika da Hull City postigne zgoditak.
52'
Kieren Westwood (Sheffield Wednesday) dobiva žuti karton.
52'
Gol! Domaćini su povećali vodstvo na 2 - 0 zahvaljujući penalu koji je uspješno realizirao Jarrod Bowen.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme. Hull City izvodi početni udarac.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
45'
Jarrod Bowen posprema loptu u mrežu i dovodi domaćine u vodstvo od 1 - 0.
1'
Utakmica počinje. Hull City izvodi početni udarac.
Posljednja pobjeda Hull City na domaćem terenu protiv Sheffield Wednesday bila je u 2007.
Sheffield Wednesday je bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Sheffield Wednesday je bez postignutog gola u 3 od 13 utakmica u gostima u Championship ove sezone.
Da li ste znali da Hull City zabija 25% golova između 61-75 minuta?
U posljednjih 7 međusobnih utakmica u kojima je Hull City domaćin, Hull City je pobjednik 3 puta, 1 je završeno neriješeno, dok je 3 puta pobjednik Sheffield Wednesday. Sheffield Wednesday ima bolju gol-razliku: 7-6

Objavljenje su početne postave.
Najčešći konačni rezultat kada Hull City povede 1-0 doma ove sezone je 2-0.
Ako Steven Fletcher zabije protiv Hull City to će biti njegov 5th gol za Sheffield Wednesday ove sezone.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]