Arsenal FC
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
82' Obiang, Pedro umesto Antonio, Michail
4 Šutevi u okvir gola 2
Bellerin, Hector umesto Maitland-Niles, Ainsley    69'
71' Carroll, Andy umesto Arnautovic, Marko
1 Blokirani šutevi 1
Kolasinac, Sead    60'
71' Snodgrass, Robert umesto Nasri, Samir
6 Šutevi van okvira gola 8
Ramsey, Aaron umesto Mustafi, Shkodran    59'
48' 1:0 Rice, Declan

90
90'
Jonathan Moss je odsvirao kraj utakmice na stadionu ''London Stadium''. Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''London Stadium'' se bliži kraju. Igrat će se 3 minute nadoknade.
90'
Na stadionu ''London Stadium'' Lucas Torreira (Arsenal FC) izvodi korner s lijeva strane.
90'
Zaleđe! Sead Kolašinac (Arsenal FC) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
87'
Napad momčadi West Ham United je zaustavljen, jer se Andy Carroll našao u zaleđu.
83'
Zaleđe! Sead Kolašinac je u nedozvoljenoj poziciji.
82'
Manuel Pellegrini pravi izmjenu br. 3. U igru ulazi Pedro Obiang, a izlazi Michail Antonio.
75'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Michail Antonio (West Ham United) u zaleđu, što je Jonathan Moss usvojio i zaustavio napad.
71'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "London Stadium" Robert Snodgrass, a izašao Samir Nasri.
71'
Jonathan Moss sudi udarac iz kuta za ekipu Arsenal FC. Izvest će ga Sead Kolašinac.
71'
Manuel Pellegrini pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''London Stadium''. U igru ulazi Andy Carroll, a izlazi Marko Arnautović.
69'
Hector Bellerin je u igri kao zamjena za Ainsley Maitland-Niles u Arsenal FC.
68'
Matteo Guendouzi (Arsenal FC) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
67'
Alex Iwobi (Arsenal FC) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
64'
Pierre-Emerick Aubameyang puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''London Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
63'
Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal FC) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''London Stadium'', ali nije bio precizan.
60'
Jonathan Moss pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Sead Kolašinac iz momčadi gosta.
59'
Unai Emery (Arsenal FC) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Lucas Torreira, a izlazi Granit Xhaka.
59'
Unai Emery se odlučio za izmjenu. U igri je Aaron Ramsey, a izašao je Shkodran Mustafi.
58'
Na stadionu ''London Stadium'' Angelo Ogbonna (West Ham United) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
57'
Jonathan Moss je dosudio korner za momčad West Ham United. Izvodi ga Felipe Anderson pored desna korner zastavice.
56'
Na stadionu ''London Stadium'' (London) Michail Antonio upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
56'
Na stadionu ''London Stadium" Felipe Anderson (West Ham United) izvodi udarac iz kuta.
54'
Matteo Guendouzi (Arsenal FC) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
54'
Na stadionu ''London Stadium'' (London) Samir Nasri je uhvaćen u zaleđu.
50'
Na stadionu ''London Stadium" Granit Xhaka (Arsenal FC) izvodi udarac iz kuta.
48'
Gol!Declan Rice dovodi West Ham United do prednosti od 1 - 0.
48'
Samir Nasri je asistirao kod pogotka.
47'
Na stadionu ''London Stadium'' Felipe Anderson (West Ham United) izvodi korner s desna strane.
46'
Žuti karton dobiva Shkodran Mustafi (Arsenal FC).
46'
Počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Na stadionu ''London Stadium'' Declan Rice upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
45'
Jonathan Moss sudi udarac iz kuta za ekipu West Ham United. Izvest će ga Felipe Anderson.
45'
Na stadionu ''London Stadium'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Zaključeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''London Stadium''.
45'
Pomoćni sudac signalizira da je Marko Arnautović u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Jonathan Moss je to usvojio i svirao zaleđe.
41'
Matteo Guendouzi (Arsenal FC) ipak nije ozbiljnije ozlijeđen i evo ga ponovno u igri.
41'
Michail Antonio puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''London Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
39'
Jonathan Moss daje znak za nastavak igre na stadionu ''London Stadium''.
38'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Matteo Guendouzi (Arsenal FC) ozlijeđen leži na terenu.
37'
Na stadionu ''London Stadium'' (Samir Nasri) je u zaleđu.
35'
Arsenal FC napada. Matteo Guendouzi je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
32'
Na stadionu ''London Stadium'' (London) Felipe Anderson puca izvan okvira vrata.
29'
Na stadionu ''London Stadium'' Marko Arnautović (West Ham United) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
29'
West Ham United kreće u napad i Aaron Cresswell puca glavom. Ipak ništa od toga jer je obrana momčadi Arsenal FC pravovremeno reagirala i otklonila opasnost.
28'
26'
Na stadionu ''London Stadium'' West Ham United napada, ali je Samir Nasri uputio neprecizan udarac ka vratima.
24'
Udarac iz kuta za momčad West Ham United! Izvodi ga Aaron Cresswell s lijeva strane.
21'
Jonathan Moss dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Alexandre Lacazette.".
15'
Arsenal FC je u napadu u utakmici na stadionu ''London Stadium''. Alexandre Lacazette је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
13'
Na stadionu ''London Stadium'' Alexandre Lacazette je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
13'
Prigoda na stadionu ''London Stadium''! Alexandre Lacazette puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
11'
Jonathan Moss je dosudio korner za momčad West Ham United. Izvodi ga Aaron Cresswell pored lijeva korner zastavice.
11'
Na stadionu ''London Stadium'' West Ham United je u napadu. Felipe Anderson upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
9'
Alexandre Lacazette (Arsenal FC) se našao u prilici na stadionu ''London Stadium'', no pucao je neprecizno.
7'
Pierre-Emerick Aubameyang puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
6'
Mark Noble (West Ham United) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
1'
Utakmica na stadionu ''London Stadium'' upravo je počela.
Ako Pierre-Emerick Aubameyang zabije protiv West Ham United to će biti njegov 15th gol za Arsenal FC ove sezone.

Manuel Pellegrini i Unai Emery su objavili početne postave.