Getafe
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
89' Mori, Ramiro Funes
7 Šutevi u okvir gola 4
Rodriguez, Angel    90'
85' Ekambi, Karl Toko
4 Blokirani šutevi 2
1:2 Rodriguez, Angel    89'
75' 1:1 Cabrera, Leandro
5 Šutevi van okvira gola 3
Rodriguez, Angel umesto Molina, Jorge    86'
70' Bacca, Carlos umesto Iborra, Vicente
6 Korneri 1
Gonzalez, Bruno umesto Foulquier, Dimitri    73'
57' Ekambi, Karl Toko umesto Chukwueze, Samuel
1 Ofsajdi 0
Saiz, Samu umesto Cristoforo, Sebastian    70'
39' Costa, Jaume
5 Žuti kartoni 3
0:1 Molina, Jorge    52'
36' Moreno, Gerard
0 Crveni kartoni 0
Arambarri, Mauro    30'
-5' Gonzalez, Alvaro
0 Faulovi 0
Foulquier, Dimitri    13'
Grad: Villarreal Stadion: Estadio de la Ceramica sudac: Estrada Fernandez, Xavier

90
90'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' sviran je jedanaesterac za momčad Villarreal CF. Karl Toko-Ekambi je promašio!
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 3 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Napadač momčadi Villarreal CF oboren je u protivničkom šesnaestercu... I to je penal!
90'
Završena je utakmica na stadionu ''Estadio de la Ceramica''. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Villarreal CF pritišće protivnika i Ramiro Funes Mori se našao u odličnoj prigodi ugroziti glavom protivničkog vratara. Pucao je, ali direktno u vratnicu.
90'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Santi Cazorla (Villarreal CF) izvodi korner s lijeva strane.
90'
Karl Toko-Ekambi (Villarreal CF) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
90'
Villarreal CF je u napadu. Prigodu ima Mario Gaspar, puca, ali neprecizno.
90'
Villarreal CF je u napadu i Ramiro Funes Mori upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Getafe blokirao udarac.
90'
Žuti karton dobio je Angel (Getafe).
90'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Getafe uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
89'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Angel zabija za vodstvo momčadi Getafe od 2 - 1.
89'
Pogodak je namjestio Jaime Mata Arnaiz.
89'
Ramiro Funes Mori (Villarreal CF) je dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja i bit će suspendiran, odnosno neće imati pravo igranja u sljedećoj utakmici.
86'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Angel, a izlazi Jorge Molina.
85'
Karl Toko-Ekambi (Villarreal CF) je dobio prvi žuti karton.
80'
Villarreal CF napada na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' i Pablo Fornals ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
75'
Leandro Cabrera postiže autogol, te je rezultat na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' 1 - 1.
74'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' (Villarreal) Ramiro Funes Mori upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
73'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Estadio de la Ceramica" Bruno Gonzalez Cabrera, a izašao Dimitri Foulquier.
70'
Pepe Bordalas pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Samuel Saiz, a izlazi Sebastian Cristoforo.
70'
Luis Garcia pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Estadio de la Ceramica''. U igru ulazi Carlos Bacca, a izlazi Iborra.
66'
Xavier Estrada Fernandez sudi udarac iz kuta za ekipu Villarreal CF. Izvest će ga Pablo Fornals.
63'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica" Santi Cazorla (Villarreal CF) izvodi udarac iz kuta.
63'
Santi Cazorla (Villarreal CF) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
57'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Gerard Moreno (Villarreal CF) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
57'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Karl Toko-Ekambi, a izlazi Samuel Chukwueze.
52'
Jorge Molina ubacuje loptu u mrežu i gost vodi rezultatom 1 - 0.
52'
1 je asistirao kod pogotka.
46'
Xavier Estrada Fernandez je označio početak drugog poluvremena.
46'
Villarreal CF je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Samuel Chukwueze u zaleđu.
46'
Jedan od nogometaša momčadi Getafe ulovljen je u zaleđu.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
45'
Getafe je u napadu u utakmici na stadionu ''Estadio de la Ceramica''. Jaime Mata Arnaiz је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
45'
2 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
44'
Gosti kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
43'
Udarac iz kuta za momčad Villarreal CF! Izvodi ga Santi Cazorla s lijeva strane.
42'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Santi Cazorla upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
39'
Kartoniran je Jaume Costa iz momčadi domaćina.
36'
Žuti karton dobiva Gerard Moreno (Villarreal CF).
35'
Ramiro Funes Mori puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
35'
Xavier Estrada Fernandez je dosudio korner za momčad Villarreal CF. Izvodi ga Pablo Fornals pored desna korner zastavice.
33'
Mario Gaspar (Villarreal CF) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
32'
31'
Villarreal CF kreće u napad i Ramiro Funes Mori puca glavom. Ipak ništa od toga jer je obrana momčadi Getafe pravovremeno reagirala i otklonila opasnost.
30'
Xavier Estrada Fernandez pokazuje žuti karton na stadionu ''Estadio de la Ceramica''. Dobio ga je Mauro Arambarri (Getafe).
28'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Villarreal CF napada, ali je Santiago Caseres uputio neprecizan udarac ka vratima.
24'
Samuel Chukwueze (Villarreal CF) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
22'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' (Villarreal) Vitorino Antunes puca izvan okvira vrata.
19'
Jaime Mata Arnaiz puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
18'
Sebastian Cristoforo je ponovno u igri.
17'
Sudac Xavier Estrada Fernandez je prekinuo igru, jer Sebastian Cristoforo leži na terenu.
17'
Utakmica je ponovno u tijeku.
14'
Jaume Costa (Villarreal CF) se ponovno vraća u igru.
14'
Jaume Costa je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
14'
Nastavlja se igra.
13'
Žuti karton! Zaradio ga je Dimitri Foulquier (Getafe).
12'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Francisco Portillo Soler je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
12'
Mauro Arambarri (Getafe) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Villarreal CF blokirao udarac.
12'
Na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' Sebastian Cristoforo (Getafe) izvodi korner s desna strane.
11'
Gerard Moreno (Villarreal CF) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
10'
Getafe napada! Sebastian Cristoforo upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
7'
Getafe je u napadu, ali Vitorino Antunes puca izvan okvira gola.
1'
Sudac današnje utakmice Xavier Estrada Fernandez dao je znak da utakmica na stadionu ''Estadio de la Ceramica'' može početi.
-1'
Objavljeno je dа је prisutno 13671 gledatelja na stadionu ''Estadio de la Ceramica''.
-5'
Iako Alvaro Gonzalez (Villarreal CF) nije u igri, sudac mu je pokazao žuti karton.
Getafe je bez poraza ove sezone kada igra u gostima i ima vodstvo 1-0.
Ako Jaime Mata Arnaiz zabije protiv Villarreal CF to će biti njegov 5th gol za Getafe ove sezone.

Dostupni su početni sastavi za današnju utakmicu.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]