Numancia CD
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
90' 1:1 Querol, David
2 Šutevi u okvir gola 3
Nacho umesto Ganea, Cristian    87'
90' Ortiz, Mario
0 Blokirani šutevi 3
Sanchez, Jordi    77'
89' Querol, David
1 Šutevi van okvira gola 5
Sanchez, Jordi umesto Guillermo    76'
84' Enri, Ruben umesto Carbonell, Alex
3 Korneri 4
Mateu, Marc umesto Yeboah, Yaw    64'
71' Planas, Alfred umesto Dominguez, Juan
0 Ofsajdi 2
Villalba, Fran    58'
37' Gustavo, Luis
4 Žuti kartoni 4
Yeboah, Yaw    50'
7' Vaz, Ricardo

90
90'
Zvižduk je označio kraj drugog poluvremena. Utakmica je završena rezultatom 1 - 1.
90'
Gol! David Querol Blanco zabija za poravnanje rezultata na 1 - 1.
90'
Mario Ortiz neće igrati u narednoj utakmici, jer je upravo zaradio žuti karton.
90'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Numancia CD uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
89'
Daniel Ocon Arraiz pokazuje žuti karton. Dobio ga je David Querol Blanco (CF Reus Deportiu) zbog nesportskog ponašanja.
89'
Jesus Olmo Lozano (CF Reus Deportiu) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
87'
Ignacio Agustin Sanchez Romo (Numancia CD) je zamijenio vjerojatno ozlijeđenog Cristian George Ganea.
84'
Xavier Bartolo (CF Reus Deportiu) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Ruben Enri Garcia, a izlazi Alex Carbonell.
84'
Cristian George Ganea (Numancia CD) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
83'
Daniel Ocon Arraiz je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
82'
Cristian George Ganea je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
81'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Luis Gustavo (CF Reus Deportiu) izvodi korner s lijeva strane.
81'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Alfred Planas Moya upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
80'
Francisco Villalba (Numancia CD) se našao u prilici na stadionu ''Municipal de Reus'', no pucao je neprecizno.
77'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' sudac Daniel Ocon Arraiz pokazuje žuti karton, a kartonirani Jordi Sanchez Ribas neće bit u mogućnosti pomoći svojoj momčadi u narednoj utakmici.
77'
Daniel Ocon Arraiz sudi udarac iz kuta za ekipu CF Reus Deportiu. Izvest će ga Angel Bastos.
77'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Municipal de Reus''.
76'
Jordi Sanchez Ribas je u igri kao zamjena za Guillermo Fernandez u Numancia CD.
74'
Numancia CD napada. Guillermo Fernandez je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
71'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Alfred Planas Moya, a izlazi Juan Dominguez Lamas.
64'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' napravljena je izmjena br. 1 u momčadi gosta. Aritz Lopez Garai je odlučio da igru napusti Yaw Yeboah, a umjesto njega uđe Marc Mateu.
62'
Numancia CD pritišće protivnika i Pichu Atienza se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
58'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Francisco Villalba (Numancia CD) dobiva žuti karton.
55'
Zaleđe! Guillermo Fernandez se našao u nedozvoljenoj poziciji.".
54'
Pomoćni sudac signalizira da je Guillermo Fernandez u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Daniel Ocon Arraiz je to usvojio i svirao zaleđe.
50'
Yaw Yeboah je kartoniran u momčadi gosta i bit će suspendiran za narednu utakmicu.
48'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Yaw Yeboah (Numancia CD) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
46'
Daniel Ocon Arraiz je označio početak drugog poluvremena.
45'
Jedan od nogometaša momčadi Numancia CD ulovljen je u zaleđu.
45'
Kraj prvog poluvremena.
44'
Numancia CD je u napadu. Prigodu ima Yaw Yeboah, puca, ali neprecizno.
39'
Pape Maly Diamanka (Numancia CD) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
37'
Žuti karton dobiva Luis Gustavo (CF Reus Deportiu).
37'
Gost je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
32'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Alain Ojarzun (Numancia CD) izvodi korner s desna strane.
32'
Kartoniran je Alberto Escassi iz momčadi gosta.
31'
Zaleđe na stadionu ''Municipal de Reus''! Netko iz ekipe CF Reus Deportiu našao se u nedozvoljenoj poziciji.
31'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Yaw Yeboah je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
22'
Autogol! Alejandro Catena Marugan je poslao loptu u vlastitu mrežu i rezultat je sada 1 - 0.
21'
Na stadionu ''Municipal de Reus '' (Tarragona) Pape Maly Diamanka puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
21'
Daniel Ocon Arraiz je dosudio korner za momčad Numancia CD. Izvodi ga Alain Ojarzun pored lijeva korner zastavice.
20'
Na stadionu ''Municipal de Reus" Alain Ojarzun (Numancia CD) izvodi udarac iz kuta.
17'
Numancia CD je u napadu, ali Alain Ojarzun puca izvan okvira gola.
15'
Udarac iz kuta za momčad Numancia CD! Izvodi ga Alain Ojarzun s desna strane.
15'
Cristian George Ganea (Numancia CD) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
12'
Na stadionu ''Municipal de Reus'' Angel Bastos (CF Reus Deportiu) izvodi korner s lijeva strane.
7'
Daniel Ocon Arraiz pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Ricardo Vaz iz momčadi domaćina.
5'
Jednom od nogometaša momčadi Numancia CD svirano je zaleđe.
5'
Zaleđe! Netko iz ekipe CF Reus Deportiu nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
4'
Gosti kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
1'
Daniel Ocon Arraiz je označio početak današnje utakmice.

Objavljene su startne postave za današnju utakmicu na stadionu ''Municipal de Reus''.