Jedanaesterci
90' Mossa
3 Šutevi u okvir gola 1
Malbasic, Filip    86'
87' Boateng, Richard umesto Joselu
1 Blokirani šutevi 0
Tyronne umesto Montanes, Paco    82'
86' Toche
3 Šutevi van okvira gola 2
Jimenez, Alberto    77'
78' Toche umesto Barcenas, Edgar
4 Korneri 1
Ruiz, Carlos    76'
70' Fernandez, Christian
1 Ofsajdi 2
Rodriguez, Joao umesto Camara, Raul    68'
60' Tejera, Sergio
4 Žuti kartoni 4
Nano umesto Undabarrena, Iker    56'
31' Mossa umesto Omar
0 Crveni kartoni 0
Naranjo, Jose    47'
23' 1:0 Barcenas, Edgar

90
90'
Jose Maria Angresola Jimenez (Real Oviedo) je zaradio žuti karton.
90'
Kraj utakmice! Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
5 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Diego Johannesson Pando puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
90'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' Jose Maria Angresola Jimenez (Real Oviedo) izvodi korner s lijeva strane.
88'
Ramon Folch (Real Oviedo) je ponovno na nogama.
87'
Real Oviedo pravi izmjenu br. 3, tako što ulazi Richard Boateng, a izlazi Jose Luis Moreno Barroso.
87'
Ramon Folch se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
87'
Prekid je završen i igra je ponovno nastavljena.
86'
Žuti karton! Zaradio ga je Jose Verdu Nicolas (Real Oviedo).
86'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' Filip Malbašić (Tenerife) je zaradio žuti karton.
82'
Jose Luis Oltra (Tenerife) pravi izmjenu br. 3 U igru ulazi Tyronne, a izlazi Paco Montanes.
81'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' Jose Maria Angresola Jimenez puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
79'
Jedan od nogometaša momčadi Tenerife ulovljen je u zaleđu.
78'
Jose Verdu Nicolas je u igri kao zamjena za Edgar Barcenas u Real Oviedo.
77'
Isidro Diaz de Mera Escuderos pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Alberto Jimenez Benitez iz momčadi gosta.
76'
Žuti karton dobio je Carlos Ruiz (Tenerife).
75'
Isidro Diaz de Mera Escuderos je dosudio korner za momčad Tenerife. Izvodi ga Luis Milla Manzanares pored desna korner zastavice.
70'
Christian Fernandez (Real Oviedo) je dobio žuti karton i bit će suspendiran za narednu utakmicu.
68'
Jose Luis Oltra pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Carlos Tartiere''. U igru ulazi Joao Rodriguez, a izlazi Raul Camara.
66'
Tenerife je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Paco Montanes u zaleđu.
61'
Zaleđe! Samuel Geoffroy Camille (Tenerife) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
60'
Sergio Tejera (Real Oviedo) dobiva žuti karton.
58'
Zaleđe! Netko iz ekipe Tenerife nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
56'
Jose Luis Oltra se odlučio za izmjenu. U igri je Alexander Mesa Travieso, a izašao je Iker Undabarrena.
56'
Na stadionu ''Carlos Tartiere" Edgar Barcenas (Real Oviedo) izvodi udarac iz kuta.
54'
Jose Luis Moreno Barroso (Real Oviedo) se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je svirano zaleđe na stadionu ''Carlos Tartiere''.
50'
Jose Maria Angresola Jimenez (Real Oviedo) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
49'
Carlos Hernandez Alarcon upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
47'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' nogometaš momčadi gosta dobio je žuti karton, te mora propustiti sljedeću utakmicu zbog suspenzije.
46'
Sudački zvižduk označio je početak drugog poluvremena.
45'
Tenerife je u napadu. Filip Malbašić je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
45'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Prvo poluvrijeme je završeno.
41'
Prigoda na stadionu ''Carlos Tartiere''! Paco Montanes puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
31'
Izgleda da ozlijeđeni Omar ne može nastaviti utakmicu. Njegova zamjena u momčadi domaćina je Jose Maria Angresola Jimenez.
30'
Isidro Diaz de Mera Escuderos je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
29'
Isidro Diaz de Mera Escuderos mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Omar (Real Oviedo) još uvijek na zemlji.
28'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' Tenerife je u napadu, ali Filip Malbašić glavom puca pored gola.
23'
Ramon Folch je asistirao kod pogotka.
23'
Gol! Domaćin je poveo 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Edgar Barcenas.
21'
Real Oviedo je u napadu, ali Edgar Barcenas puca izvan okvira gola.
13'
Domaćin je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
9'
Isidro Diaz de Mera Escuderos sudi udarac iz kuta za ekipu Real Oviedo. Izvest će ga Omar.
9'
Real Oviedo napada! Omar upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
7'
Na stadionu ''Carlos Tartiere'' Omar (Real Oviedo) izvodi korner s desna strane.
1'
Utakmica je upravo počela.
Ako Jose Manuel Garcia zabije protiv Real Oviedo to će biti njegov 5th gol za Tenerife ove sezone.

Objavljene su početne postave za današnju utakmicu na stadionu "Carlos Tartiere".
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]