Sporting Gijon
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
86' 1:1 Zozulya, Roman
3 Šutevi u okvir gola 3
Canella, Roberto    90'
83' Acuna, Javi
3 Blokirani šutevi 1
Mendez, Nacho umesto Djurdjevic, Uros    82'
79' Ortuno, Alfredo umesto Febas, Aleix
4 Šutevi van okvira gola 2
Perez, Pablo umesto Hernan    67'
72' Malsa, Mickael
9 Korneri 5
Hernan    64'
71' Acuna, Javi umesto Susaeta, Nestor
0 Ofsajdi 0
Traver, Alvaro umesto Carlos Carmona    58'
71' Malsa, Mickael umesto Erice, Jon

90
90'
3 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Utakmica je završena. Konačni rezultat je 1 - 1.
90'
Na stadionu ''Carlos Belmonte" Alvaro Jimenez (Sporting Gijon) izvodi udarac iz kuta.
90'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Roberto Canella (Sporting Gijon) je zaradio žuti karton.
90'
Udarac iz kuta za momčad Albacete! Izvodi ga Jeremie Bela s lijeva strane.
90'
Jeremie Bela (Albacete) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
89'
Alvaro Jimenez puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
89'
Albacete napada na stadionu ''Carlos Belmonte'' i Jeremie Bela ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
87'
Luis Mario Milla Alvendiz sudi udarac iz kuta za ekipu Sporting Gijon. Izvest će ga Alvaro Jimenez.
86'
Alvaro Tejero je namjestio pogodak.
86'
Roman Zozulјa postiže gol i poravnava rezultat na 1 - 1.
84'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Javi Acuna (Albacete) izvodi korner s desna strane.
83'
Javi Acuna (Albacete) je dobio prvi žuti karton.
82'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Carlos Belmonte" Ignacio Mendez Navia Fernandez, a izašao Uroš Đurđević.
79'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Alfredo Ortuno, a izlazi Aleix Febas.
77'
Prigoda na stadionu ''Carlos Belmonte''! Uroš Đurđević puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
74'
Corner awarded to Albacete Balompie.
74'
Albacete Balompie have been awarded a corner by Luis Mario Milla Alvendiz.
72'
Luis Mario Milla Alvendiz je pokazao žuti karton. Kartoniran je Mickael Malsa (Albacete).
71'
Jedan od nogometaša momčadi Sporting Gijon ulovljen je u zaleđu.
71'
Mickael Malsa je u igri kao zamjena za Jon Erice u Albacete.
71'
Albacete je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Javi Acuna, a izašao Nestor Susaeta.
70'
Jeremie Bela (Albacete) je bio u velikoj prilici za postizanje zgoditka na utakmici na stadionu ''Carlos Belmonte''. No, ništa od toga - lopta je pogodila vratnicu.
67'
Sporting Gijon pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Pablo Perez Rodriguez, a izlazi Hernan.
66'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Albacete je u napadu. Jeremie Bela upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
64'
Luis Mario Milla Alvendiz pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Hernan iz momčadi gosta.
61'
Udarac iz kuta za momčad Albacete! Izvodi ga Nestor Susaeta s lijeva strane.
61'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' (Albacete) Eugeni Valderrama Domenech puca izvan okvira vrata.
58'
Jose Alberto Lopez (Sporting Gijon) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Alvaro Traver, a izlazi Carlos Carmona.
54'
Albacete je u napadu i Nestor Susaeta upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Sporting Gijon blokirao udarac.
54'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Roman Zozulјa (Albacete) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
48'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Alvaro Jimenez (Sporting Gijon) izvodi korner s lijeva strane.
46'
Luis Mario Milla Alvendiz je označio početak drugog poluvremena.
46'
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme na stadionu ''Carlos Belmonte''.
45'
Sudački zvižduk označio je kraj prvog poluvremena.
35'
Na stadionu ''Carlos Belmonte" Nestor Susaeta (Albacete) izvodi udarac iz kuta.
33'
32'
Uroš Đurđević (Sporting Gijon) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
24'
Na stadionu ''Carlos Belmonte '' (Albacete) Nestor Susaeta puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
24'
Uroš Đurđević ubacuje loptu u mrežu i gost vodi rezultatom 1 - 0.
18'
Izgleda da Alvaro Tejero (Albacete) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
18'
Hernan (Sporting Gijon) puca, ali neprecizno.
17'
Luis Mario Milla Alvendiz daje znak za nastavak utakmice.
16'
Utakmica na stadionu ''Carlos Belmonte'' nakratko je prekinuta, jer je Alvaro Tejero ozlijeđen.
11'
Uroš Đurđević (Sporting Gijon) upućuje udarac glavom, ali protivnička obrana dobro reagira i spriječava pogodak.
10'
Luis Mario Milla Alvendiz je dosudio korner za momčad Albacete. Izvodi ga Nestor Susaeta pored desna korner zastavice.
9'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' Nestor Susaeta (Albacete) izvodi korner s desna strane.
9'
Udarac iz kuta za momčad Albacete! Izvodi ga Nestor Susaeta s desna strane.
5'
Na stadionu ''Carlos Belmonte'' (Albacete) Eugeni Valderrama Domenech se vraća u igru.
5'
Roman Zozulјa upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
3'
Luis Mario Milla Alvendiz je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
2'
Eugeni Valderrama Domenech je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
1'
Luis Mario Milla Alvendiz je dao znak za početak utakmice.
Ako Roman Zozulјa zabije protiv Sporting Gijon to će biti njegov 5th gol za Albacete ove sezone.

Luis Miguel Ramis i Jose Alberto Lopez su objavili početne postave.