Jedanaesterci
90' Porro, Pedro
4 Šutevi u okvir gola 4
Aguirregabiria, Martin umesto Burgui    90'
83' Lozano, Anthony umesto Portu
1 Blokirani šutevi 3
Guidetti, John umesto Baston, Borja    89'
80' Pons, Pere
3 Šutevi van okvira gola 5
Brasanac, Darko umesto Sobrino, Ruben    80'
74' Garcia, Aleix umesto Granell, Alex
6 Korneri 3
Laguardia, Victor    52'
61' Fernandez, Valery umesto Luiz, Douglas
0 Ofsajdi 0
1:1 Baston, Borja    50'
61' Stuani, Cristhian
4 Žuti kartoni 2
Calleri, Jonathan    21'
40' Luiz, Douglas
0 Crveni kartoni 0

12' 1:0 Stuani, Cristhian

90
90'
Aleix Serrano (Girona) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
90'
Na stadionu ''Montilivi'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 3 minute.
90'
Jose Maria Sanchez Martinez je označio kraj utakmice. Konačni rezultat je 1 - 1.
90'
Tomas Pina (Deportivo Alaves) puca, ali neprecizno.
90'
Na stadionu ''Montilivi'' Anthony Lozano (Girona) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
90'
Abelardo se odlučio za izmjenu. U igri je Martin Aguirregabiria, a izašao je Burgui.
90'
Ruben Duarte (Deportivo Alaves) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
90'
Utakmica je ponovno u tijeku.
90'
Ruben Duarte je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
90'
Žuti karton dobiva Pedro Porro (Girona).
89'
Gost zamjenjuje Borja Baston sa John Guidetti.
88'
Na stadionu ''Montilivi'' Aleix Serrano (Girona) izvodi korner s desna strane.
84'
Na stadionu ''Montilivi" Aleix Serrano (Girona) izvodi udarac iz kuta.
83'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Montilivi" Anthony Lozano, a izašao Portu.
80'
Deportivo Alaves pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Darko Brašanac, a izlazi Ruben Sobrino.
80'
Pere Pons (Girona) je zaradio žuti karton.
78'
Jose Maria Sanchez Martinez je dosudio korner za momčad Girona. Izvodi ga Borja Garcia pored desna korner zastavice.
74'
Eusebio pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Aleix Serrano, a izlazi Alex Granell Nogue.
74'
Christian Stuani (Girona) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
71'
Deportivo Alaves napada na stadionu ''Montilivi'' i Jonathan Calleri izvrsno puca glavom. Obrana momčadi Girona je dobro reagirala i spriječila pogodak.
65'
Udarac iz kuta za momčad Girona! Izvodi ga Alex Granell Nogue s lijeva strane.
61'
Eusebio (Girona) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Valery Fernandez Estrada, a izlazi Luiz Douglas.
61'
Christian Stuani (Girona) dobiva žuti karton i morat će propustiti sljedeću utakmicu.
59'
Deportivo Alaves je u napadu i Jonathan Calleri upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Girona blokirao udarac.
59'
Na stadionu ''Montilivi'' Burgui (Deportivo Alaves) izvodi korner s desna strane.
53'
Jose Maria Sanchez Martinez signalizira da je igrač ekipe Girona u zaleđu.
52'
Jose Maria Sanchez Martinez pokazuje žuti karton. Dobiva ga Victor Laguardia Cisneros (Deportivo Alaves) i zbog toga mora propustiti narednu utakmicu.
50'
Jonathan Calleri je asistirao kod pogotka.
50'
Ximo Navarro puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
50'
Borja Baston je zabio i Deportivo Alaves izjednačuje na 1 - 1.
49'
Pedro Alcala (Girona) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
49'
Na stadionu ''Montilivi" Alex Granell Nogue (Girona) izvodi udarac iz kuta.
48'
Na stadionu ''Montilivi'' Burgui je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
48'
Ruben Sobrino (Deportivo Alaves) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Montilivi'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Sudački zvižduk označio je kraj prvog poluvremena.
42'
Na stadionu ''Montilivi'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Deportivo Alaves našao u nedozvoljenoj poziciji.
40'
Luiz Douglas (Girona) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
36'
Na stadionu ''Montilivi'' Pedro Porro upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
36'
Jose Maria Sanchez Martinez sudi udarac iz kuta za ekipu Girona. Izvest će ga Alex Granell Nogue.
35'
35'
Deportivo Alaves je u napadu. Borja Baston je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
33'
Jose Maria Sanchez Martinez je dosudio korner za momčad Deportivo Alaves. Izvodi ga Burgui pored lijeva korner zastavice.
30'
Jednom od nogometaša momčadi Deportivo Alaves svirano je zaleđe.
21'
Jose Maria Sanchez Martinez pokazuje žuti karton. Dobio ga je Jonathan Calleri (Deportivo Alaves) zbog nesportskog ponašanja.
21'
Nogometašu momčadi domaćina dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Montilivi''.
15'
Na stadionu ''Montilivi'' Manu Garcia (Deportivo Alaves) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
14'
Girona napada! Pere Pons upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
12'
Christian Stuani (Girona) zabija za vodstvo od 1 - 0.
12'
Pedro Porro je asistent kod pogotka.
7'
Deportivo Alaves kreće naprijed, ali Jose Maria Sanchez Martinez dosuđuje zaleđe.
7'
Manu Garcia (Deportivo Alaves) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
6'
Borja Baston (Deportivo Alaves) puca glavom, ali izvan okvira gola.
1'
Prvo poluvrijeme upravo je počelo.
1'
Deportivo Alaves je u napadu, ali Borja Baston puca izvan okvira gola.
1'
Na stadionu ''Montilivi'' Christian Stuani puca glavom, ali protivnička obrana zaustavlja loptu na putu ka mreži.

Eusebio i Abelardo su objavili imena igrača koji će početi utakmicu.