Real Valladolid
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
87' Lee, Kang In umesto Cheryshev, Denis
4 Šutevi u okvir gola 1
1:1 Alcaraz, Ruben    82'
81' Coquelin, Francis
3 Blokirani šutevi 2
Cop, Duje umesto Villa, Toni    79'
80' Gameiro, Kevin umesto Mina, Santi
8 Šutevi van okvira gola 2
Calero, Fernando    76'
71' 1:0 Parejo, Dani
7 Korneri 0
Alcaraz, Ruben    67'
64' Parejo, Dani
0 Ofsajdi 0
Herrero, Michel umesto Anuar    65'
56' Coquelin, Francis umesto Wass, Daniel

90
90'
Zaključena je utakmica na stadionu ''Mestalla''. Konačni rezultat je 1 - 1.
90'
Ignacio Iglesias Villanueva sudi udarac iz kuta za ekipu Valencia. Izvest će ga Daniel Parejo.
90'
Na stadionu ''Mestalla'' Daniel Parejo (Valencia) izvodi korner s desna strane.
90'
Gaja (Valencia) upućuje udarac na stadionu ''Mestalla'', ali protivnička obrana blokira udarac.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Mestalla'' se bliži kraju. Igrat će se 3 minute nadoknade.
90'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
90'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Antonio Jesus Regal Angulo (Real Valladolid) ozlijeđen leži na terenu.
90'
Real Valladolid kreće naprijed, ali Ignacio Iglesias Villanueva dosuđuje zaleđe.
87'
Valencia je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Kangin Lee, a izašao Denis Čerišev.
86'
Garaj (Valencia) je u prigodi na stadionu ''Mestalla'', ali je njegov udarac glavom zaustavljen.
86'
Udarac iz kuta za momčad Valencia! Izvodi ga Daniel Parejo s desna strane.
85'
Na stadionu ''Mestalla'' Valencia napada, ali je Denis Čerišev uputio neprecizan udarac ka vratima.
82'
Gosti izjednačuju na 1 - 1 zahvaljujući pogotku koji je postigao Ruben Alcaraz.
81'
Francis Coquelin (Valencia) dobiva žuti karton.
80'
Marcelino (Valencia) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Kevin Gameiro, a izlazi Santi Mina.
79'
Sergio pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Mestalla''. U igru ulazi Duje Čop, a izlazi Toni Villa.
78'
Real Valladolid napada na stadionu ''Mestalla'' i Enes Unal ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
76'
Ignacio Iglesias Villanueva pokazuje žuti karton na stadionu ''Mestalla''. Dobio ga je Fernando Calero Villa (Real Valladolid).
71'
Daniel Parejo zabija i Valencia vodi 1 - 0.
71'
Pogodak je namjestio Carlos Soler.
69'
Santi Mina (Valencia) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
68'
Rodrigo Moreno (Valencia) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
67'
Ruben Alcaraz (Real Valladolid) je dobio prvi žuti karton.
66'
Miguel Angel Herrero (Real Valladolid) se našao u prilici na stadionu ''Mestalla'', no pucao je neprecizno.
65'
Na stadionu ''Mestalla'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi gosta. Sergio je odlučio da igru napusti Anuar Mohamed Tuhami, a umjesto njega uđe Miguel Angel Herrero.
64'
Oscar Plano (Real Valladolid) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Valencia blokirao udarac.
64'
Ignacio Iglesias Villanueva pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Daniel Parejo iz momčadi domaćina.
59'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Mestalla" Antonio Jesus Regal Angulo, a izašao Sergio Gontan.
58'
58'
Santi Mina (Valencia) puca glavom, ali izvan okvira gola.
58'
Na stadionu ''Mestalla'' Denis Čerišev puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
56'
Valencia pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Francis Coquelin, a izlazi Daniel Wass.
54'
Na stadionu ''Mestalla" Daniel Parejo (Valencia) izvodi udarac iz kuta.
54'
Dosuđen je penal za momčad Valencia, ali je Rodrigo Moreno bio neuspješan izvođač najstrože kazne i nema promjene rezultata!
54'
Gabriel Paulista (Valencia) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
54'
Na stadionu ''Mestalla '' (Valencia) Santi Mina puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
52'
Jedanaesterac! Ignacio Iglesias Villanueva pokazuje na bijelu točku, pa je to velika prilika za momčad Valencia.
49'
Valencia napada. Denis Čerišev je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
47'
Ruben Alcaraz puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Mestalla''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
46'
Sudački zvižduk označio je početak drugog poluvremena.
45'
Kraj prvog poluvremena.
45'
Prvo poluvrijeme se produžava 1 minute zbog nadoknade vremena.
44'
Ignacio Iglesias Villanueva je dosudio korner za momčad Valencia. Izvodi ga Daniel Parejo pored lijeva korner zastavice.
40'
Nogometašu momčadi domaćina dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Mestalla''.
39'
Na stadionu ''Mestalla'' (Valencia) Denis Čerišev puca izvan okvira vrata.
37'
Žuti karton dobio je Enes Unal (Real Valladolid).
34'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Valencia uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
31'
Na stadionu ''Mestalla'' Carlos Soler (Valencia) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
25'
23'
Gabriel Paulista (Valencia) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''Mestalla''.
22'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Gabriel Paulista leži na terenu.
22'
Utakmica je ponovno u tijeku.
20'
Ignacio Iglesias Villanueva je pokazao žuti karton. Kartoniran je Nacho Martinez (Real Valladolid).
17'
Daniel Parejo (Valencia) puca, ali neprecizno.
13'
Na stadionu ''Mestalla'' Oscar Plano (Real Valladolid) dobiva žuti karton.
6'
Na stadionu ''Mestalla'' Valencia je u napadu. Carlos Soler upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
1'
Utakmica je počela.
-1'
36912 gledatelja došlo je gledati utakmicu.
Ako Daniel Parejo zabije protiv Real Valladolid to će biti njegov 5th gol za Valencia ove sezone.

Objavljene su startne postave za današnju utakmicu na stadionu ''Mestalla''.