SD Huesca
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Recio umesto En-Nesyri, Youssef
7 Šutevi u okvir gola 2
Longo, Samuele umesto Gomez, Moi    79'
89' Silva, Jonathan
2 Blokirani šutevi 3
Avila, Ezequiel umesto Ferreiro, David    70'
77' El Zhar, Nabil umesto Oscar
4 Šutevi van okvira gola 4
Pulido, Jorge    67'
73' 1:0 En-Nesyri, Youssef
4 Korneri 4
Santamaria, Roberto    65'
64' Braithwaite, Martin umesto Carrillo, Guido
1 Ofsajdi 0
Gallar, Alex umesto Melero, Gonzalo    62'
58' Bustinza, Unai
3 Žuti kartoni 3
Melero, Gonzalo    30'
35' Siovas, Dimitrios

90
90'
Mikel Vesga Arruti (CD Leganes) je ponovno na nogama.
90'
Zaleđe! Nabil El Zhar (CD Leganes) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
90'
Utakmica na stadionu ''Municipal de Butarquel'' je privedena kraju. Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
Igra je nastavljena.
90'
Mikel Vesga Arruti je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Municipal de Butarquel'' se bliži kraju. Igrat će se 6 minute nadoknade.
90'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Municipal de Butarquel" Recio, a izašao Youssef En-Nesyri.
90'
Alex Gallar (SD Huesca) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
90'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Pablo Insua (SD Huesca) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
90'
Mario Melero Lopez sudi udarac iz kuta za ekipu SD Huesca. Izvest će ga Alex Gallar.
90'
SD Huesca napada! Ezequiel Avila upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
89'
Žuti karton! Zaradio ga je Jonathan Silva (CD Leganes).
88'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' (Leganes) Mikel Vesga Arruti upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
82'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Nabil El Zhar (CD Leganes) izvodi korner s desna strane.
82'
Ruben Perez (CD Leganes) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi SD Huesca blokirao udarac.
81'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Nabil El Zhar upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
79'
Samuele Longo je zamijenio Moises Gomez u momčadi gosta.
78'
78'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' (Leganes) blokiran je udarac momčadi SD Huesca. Pucao je Damian Musto.
78'
Pablo Insua (SD Huesca) puca, ali neprecizno.
77'
Izmjena br.2. u momčadi domaćina. U igru je ušao Nabil El Zhar, a izašao Oscar Rodriguez Arnaiz.
73'
Pogodak je namjestio Jonathan Silva.
73'
Youssef En-Nesyri ubacuje loptu u mrežu i domaćin vodi rezultatom 1 - 0.
70'
Francisco se odlučio za izmjenu. U igri je Ezequiel Avila, a izašao je David Ferreiro.
70'
SD Huesca je u napadu, ali Juan Camilo Hernandez puca izvan okvira gola.
67'
Jednom od nogometaša momčadi CD Leganes svirano je zaleđe.
67'
Jorge Pulido zarađuje žuti karton.
65'
Santamaria (SD Huesca) dobiva žuti karton.
64'
Mario Melero Lopez daje znak za nastavak utakmice.
64'
Izgleda da Guido Carrillo (CD Leganes) zbog ozljede ne može nastaviti utakmicu, te je zamijenjen. Umjesto njega u igru je ušao Martin Braithwaite.
63'
Guido Carrillo (CD Leganes) je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
62'
Gosti obavljaju izmjenu br. 1. U igru ulazi Alex Gallar, a izlazi Gonzalo Melero.
61'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' (Leganes) Juan Camilo Hernandez puca izvan okvira vrata.
59'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel" Oscar Rodriguez Arnaiz (CD Leganes) izvodi udarac iz kuta.
58'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Unai Bustinza (CD Leganes) je zaradio žuti karton.
56'
Youssef En-Nesyri (CD Leganes) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
50'
Jonathan Silva (CD Leganes) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
49'
CD Leganes je u napadu i Youssef En-Nesyri se nalazi u odličnoj prilici, ali ne uspijeva zabiti jer je lopta pogodila vratnicu.
47'
Jonathan Silva (CD Leganes) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
47'
CD Leganes je u napadu. Oscar Rodriguez Arnaiz je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
46'
Mario Melero Lopez je označio početak drugog poluvremena.
45'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
38'
Udarac iz kuta za momčad CD Leganes! Izvodi ga Oscar Rodriguez Arnaiz s desna strane.
38'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Guido Carrillo (CD Leganes) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
37'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel '' (Leganes) Oscar Rodriguez Arnaiz puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
36'
Mario Melero Lopez signalizira da je igrač ekipe SD Huesca u zaleđu.
35'
Mario Melero Lopez pokazuje žuti karton na stadionu ''Municipal de Butarquel''. Dobio ga je Dimitrios Siovas (CD Leganes).
30'
Mario Melero Lopez je pokazao žuti karton. Kartoniran je Gonzalo Melero (SD Huesca).
29'
David Ferreiro (SD Huesca) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Municipal de Butarquel'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
29'
Mario Melero Lopez je dosudio korner za momčad SD Huesca. Izvodi ga David Ferreiro pored lijeva korner zastavice.
27'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' SD Huesca je u napadu. Juan Camilo Hernandez upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
25'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' David Ferreiro (SD Huesca) izvodi korner s lijeva strane.
20'
Oscar Rodriguez Arnaiz (CD Leganes) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
17'
CD Leganes je u napadu. Prigodu ima Jonathan Silva, puca, ali neprecizno.
10'
Domaćin je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
9'
Na stadionu ''Municipal de Butarquel'' Oscar Rodriguez Arnaiz (CD Leganes) izvodi korner s lijeva strane.