Liga Vrijeme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strijelci
11' Atlas FC - - Leones Negros UDEG - - - 0:0 - -
10' Tiburones Rojos - - CF Lobos B.U.A.P. - - - 2:0 - - 9' Chavez
07:35 Wellington Phoenix - - Sydney - - - - - -
09:50 Newcastle United Jets - - Central Coast Mariners - - - - - -
11:00 Dinamo Češke Buđejovice - - Vyšehrad - - - - - -
12:00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - - Yeni Malatyaspor - - - - - -
12:00 Perth Glory FC - - Adelaide United - - - - - -
13:00 Sigma Olomouc - - FC Vysocina Jihlava - - - - - -
13:00 ETO FC Gyor - - Vac FC - - - - - -
14:00 Atromitos - - Apollon Smyrnis - - - - - -
14:00 Haras El Hodood - - El Gouna FC - - - - - -
14:00 US Ben Guerdane - - Sfaxien - - - - - -
14:00 Africain - - Etoile Sahel - - - - - -
14:00 Club A Bizertin - - Esperance Tunis - - - - - -
14:30 AC Cuneo 1905 - - Juventus - - - - - -
14:30 Piacenza - - AC Gozzano - - - - - -
14:30 Carrarese Calcio 1908 - - AS Lucchese Libertas 1905 - - - - - -
14:30 Olbia Calcio 1905 - - Virtus Entella - - - - - -
14:30 Paganese Calcio 1926 - - Siracusa Calcio - - - - - -
14:30 FC Rieti - - Virtus Francavilla Calcio - - - - - -
15:00 RCA Raja Casablanca Athletic - - AS Far - - - - - -
16:00 Goztepespor - - Antalyaspor - - - - - -
16:00 Young Boys - - Schaffhausen - - - - - -
16:00 Dinamo Kijev - - Steaua Bukurešt - - - - - -
16:00 Maribor - - Karvina - - - - - -
16:15 Asteras Tripolis - - Larissa - - - - - -
16:15 AEK Atena - - Aoc-Kissamikos - - - - - -
16:30 Smouha SC - - Enppi Club - - - - - -
17:00 Rsb Berkane - - Fus Fath Union Sportive Rabat - - - - - -
18:00 TSV Hartberg - - SC Wiener Neustadt - - - - - -
18:30 Balikesirspor - - Trabzonspor - - - - - -
18:30 Twente - - Willem II - - - - - -
18:30 Bergerac Perigord - - US Orleans 45 - - - - - -
18:30 St Pryve St Hilaire FC - - Rennes - - - - - -
18:30 ES Viry-Chatillon - - SM Caen - - - - - -
18:30 Marignane Gignac FC - - Croix IC - - - - - -
18:30 AS Saint Etienne - - Dijon FCO - - - - - -
18:30 Olympiacos - - Xanthi - - - - - -
18:30 SS Arezzo - - Pisa - - - - - -
18:30 Robur Siena - - Aurora Pro Patria 1919 - - - - - -
18:30 Pistoiese - - AS Pro Piacenza 1919 - - - - - -
19:00 Olympique Nimes - - SCO Angers - - - - - -
19:00 El-Entag El-Harby - - El Daklyeh - - - - - -
19:00 Hassania Union Sport Agadir - - DHJ Difaa Hassani Jdidi - - - - - -
20:00 Ferroviaria - - Ponte Preta - - - - - -
20:30 Alessandria - - FC Pro Vercelli 1892 - - - - - -
20:30 Calcio Catania - - Matera Calcio - - - - - -
20:30 Casertana FC - - AS Bisceglie - - - - - -
20:30 Rende Calcio 1968 - - Monopoli 1966 - - - - - -
20:30 Potenza Calcio - - Juve Stabia - - - - - -
20:30 Urbs Reggina 1914 - - Viterbese Castrense - - - - - -
20:30 Sicula Leonzio - - Trapani - - - - - -
20:30 US Vibonese Calcio - - US Catanzaro 1929 - - - - - -
20:45 Burton Albion - - Manchester City - - - - - -
20:45 Hamilton - - Aberdeen - - - - - -
20:45 St. Johnstone - - Livingston - - - - - -
20:45 Motherwell - - Hibernian - - - - - -
20:45 Celtic - - St Mirren - - - - - -
20:45 Hearts - - Dundee - - - - - -
20:45 Kilmarnock - - Rangers - - - - - -
20:45 Mechelen - - Union Saint-Gilloise - - - - - -
20:45 Sporting Braga - - Sporting CP - - - - - -
20:45 Feyenoord - - Fortuna Sittard - - - - - -
21:05 Paris St Germain - - Strasbourg - - - - - -
21:10 Bolivija - - Venecuela - - - - - -
21:30 Sevilla - - Barcelona - - - - - -
22:00 AD Carmelita - - Limon - - - - - -
22:00 Deportivo Santani - - Deportivo Capiata - - - - - -
22:05 AD Municipal Grecia - - Universidad de Costa Rica - - - - - -
22:15 Oeste - - CA Bragantino - - - - - -
22:15 Guarani FC SP - - Corinthians SP - - - - - -
23:30 Čile - - Brazil - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. L'Entente SSG - - FC Nantes - - - - - -
FT CF Cafetaleros de Tapachula - - Cimarrones de Sonora FC - - 0:0 1:0 - - 84' Arizala
FT Puebla FC - - FC Juarez - - 1:0 1:2 - - 81' Hachen
FT Delfin SC - - Nacional 4 - 2:0 3:0 - - 89' Garces
FT Sol de America 3 - Libertad 3 2 1:0 2:0 - - 51' Jourdan
ili
Zaboravljena lozinka