0

Villarreal petardirao Betis

27.09.2019 23:01 | Germanijak

Totalni raspad gostiju u finišu utakmice.

Odigrana je prva utakmica sedmog kola španjolske La Lige, u kojoj je Villarreal demolirao Betis rezultatom 5:1.

Villarreal je odlično otvorio utakmicu, u prvih pola sata su stvorili par velikih prilika, no prvi pogodak su dočekali tek u 39. minuti. Karl Toko Ekambi je odlično ispratio korner i s glavom smjestio loptu u suprotni kut Roblesovog gola.

Na početku drugog dijela, točnije u 48. minuti gosti sjajnim udarcem Emersona poravnavaju rezultat na 1:1. Domaćin je pokušavao ponovno doći u vodtsvo, a to im je pošlo za nogom u 68. minuti, kad je Chukwueze pao u kaznenom prostoru, sudac dosudio jedanaesterac, kojeg sigurno izvodi Cazorla za 2:1. Pokušali su se gosti vratiti u susret, no Villarreal drugim golom Ekambija u 76. minuti povećava rezultat na 3:1.

U samom smiraju utakmice gosti su doživjeli totalni potop, Prvo je u 92. minuti Moreno zabio za 4:1. Da bi u 94. minuti  Chukwueze postavio konačnih 5:1.