0

12.08.2017 15:41 | Germanijak

Nogometaši Liverpoola remijem su započeli novu sezonu u Premiershipu.

U prvom kolu nove sezone engleskog prvenstva, Liverpool je na gostovanju kod Watforda remizirao, odigravši 3:3. Efikasnu smo utakmicu vidjeli na Vicarage Road stadionu sa čak šest golova, u kojoj su na vidjelo izašle sve slabosti obrane 'Redsa'.

Prvi su u vodstvo došli domaćini i to već u osmoj minuti kada Okaka zabija za 1:0. Mane je u 29. minuti uspio izjednačiti na 1:1, ali samo tri minute kasnije Doucoure donosi novu prednost Watfordu. Liverpool je sa zaostatkom od 2:1 otišao na odmor i u nastavku se pobrinuo za preokret. Prvo je u 55. minuti Firmino iz jedanaesterca izjednačio na 2:2, a dvije minute kasnije je vodstvo 'Redsima' osigurao Salah.

Činilo se da će momčad Jurgena Kloppa stići do prve pobjede u novoj sezoni, ali u sudačkoj nadoknadi je Britos razočarao navijače Liverpoola i iskoristio veliku pogrešku Mignoleta, poslavši loptu u mrežu za vrijedan bod.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Premiership, prvo kolo, rezultati:

Watford - Liverpool 3:3 (Okaka 8', Doucoure 32', Britos 90+4'/Mane 29', Firmino 11m 55', Salah 57')