0

31.12.2016 08:30 | Germanijak

Odlične partije bivših igrača Oklahome

Houston ove godine ruši sve napadačke rekorde. Brzom igrom i mnoštvom šuteva za tri poena, Rocketsi su došli do omjera 25-9, a sinoć su u derbiju Zapada ubacili Clippersima čak 140 poena. Najbolji je, naravno, bio James Harden koji je upisao triple-double (30p, 13s, 10a, 5uk), a uz njega je odličnu utakmicu imao Montrezl Harrell (29p, 3s, 3a). Clippersi su igrali bez ozlijeđenih Chrisa Paula i Blakea Griffina, a najbolji su bili Raymond Felton (26p, 8a, 5s) i DeAndre Jordan (20p, 13s).

Trible-double, svoj prvi u dresu Golden Statea, je upisao i Kevin Durant. On je u pobjedi svoje momčadi protiv Dallasa ubacio 19 poena te imao 11 skokova i 10 asistencija.

No, bez obzira na ova dva triple-doublea, najbolju partiju večeri imao je Isaiah Thomas koji je u pobjedi Bostona nad Miamijem ubacio 52 poena što mu je rekord karijere. Zanimljivo je da je playmaker Celtics ubacio čak 9 trica iz 13 pokušaja, a 29 poena ubacio je u posljednjoj četvrtini.

Dario Šarić upisao je double-double u pomalo iznenađujućoj pobjedi Philadelphije u Denveru. Hrvatski reprezentativac je za 28 minuta ubacio 13 poena (šut 4/11, trice 0/4) te imao 11 skokova i 5 asistencija. Pobjedu je 76ersima osigurao Joel Embiid (23p, 6s, 5a), a kod Denvera je najbolji bio Nikola Jokić (25p, 7s, 4a).

Bojan Bogdanović je sa 21 minutom i 12 poena (šut 4/10, trice 2/4), 3 skoka te po jednom asistencijom i ukradenom loptom sudjelovao u porazu Brooklyna od Washingtona.