0

08.01.2017 11:12 | Germanijak

Unai Emery jučer je mogao biti zadovoljan.

Njegov PSG je izborio plasman u 1/16 finala francuskog Kupa i to uvjerljivim 7:0 slavljem protiv Bastije. Time su Parižani izborili mjesto među 32 najbolje momčadi, a među strijelce se upisalo i novoj pojačanje francuske momčadi, njemački reprezentativac Julian Draxler.

23-godišnjak je u ovom prijelaznom roku stigao iz redova Wolfsburga. Prema Transfermarktu je vrijednost transfera iznosila 40 milijuna eura, a Draxler je potpisao na četiri godine. Debi je imao sinoć na Parku prinčeva, a u igru je ušao u 58. minuti i upisao se u strijelce. Prvijenac je ostvario u 88. minuti kada je lijepo poslao loptu u mrežu, nadmudrivši pratitelja i prebacivši vratara gostiju.

Postavio je time konačan rezultat, a navijači su mogli biti zadovoljni, kao i trener Parižana Unai Emery, koji je pod velikim pritiskom. Ove sezone je Nice senzacija francuskog prvenstva, a ispred PSG-a je i Monaco, tako da Španjolcu baš i ne cvjetaju ruže. Ali nadaju se Parižani da će Draxler biti od pomoći u obrani krune.

Julian Draxler First Goal for PSG vs Bastia 7-0... by footy-goals

(Foto: Screenshot Dailymotion)