0

Tijek utakmice: Lokomotiva - Hajduk

13.03.2018 19:57 | Germanijak

Sve je spremno za veliki ogled u Kranjčevićevoj.

120' Kraj dvoboja! Finalista će odlučiti jedanaesterci.

110' Saidov udarac je blokiran u šesnaestercu Lokomotive.

108' Pao je tempo utakmice, obje momčadi su izgubile snagu i više-manje čekaju jedanaesterce.

105' Kraj prvog produžetka!

102' Dalekometni pokušaj Josipa Radoševića završava daleko iznad vratiju Adrijana Šempera.

100' Ubačaj Gyurcsa u šesnaesterac Lokomotive, Kolinger izbacuje.

94' Još jedna sjajna prilika za Hajduk! Nakon gužve u šesnaestercu, lopta se odbija do Tome Bašića, koji gađa lijevom nogom, tik uz desnu vratnicu.

91' Krenuo je prvi produžetak!

90' Kraj regularnog dijela, slijede nam produžeci!

89' Blokiran šut Muse u Hajdukovom kaznenom prostoru!

87' Brza kontra Lokomotive, Krstanović šalje posljednje dodavanje u prazno.

85' Bašić gađa preko grede iz slobodnog udarca, nakon što je Šunjić faulirao Kovačevića.

82' Radošević šutira nakon jedne odbijene lopte iz Hajdukovog kornera, Šemper je siguran.

71' Novi kiks Šempera! Kovačević ima pred sobom prazan gol, ali promašuje čitav okvir!

69' Kastrati u prodoru na Hajdukovoj polovici, ali Borja mu oduzima loptu.

59' GOL! Manje od pet minuta trajala je prednost domaćih. Gyurcso i Hamza odlično kombiniraju u Šemperovom kaznenovom prostoru i potonji pogađa za 1:1!

55' GOL! Prva prava prilika Lokomotive, i zagrepčani imaju 1:0! Majer je ubacio iz slobodnog udarca, Majstorović pogodio glavom.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' Kraj uzbudljivog prvog poluvremena, rezultat: 0:0.

44' Juranović sjajno probija desni bok, ubacuje, ali Said gađa glavom kraj gola.

40' Još jedna sjajna šansa Bijelih! Gyurcso se nalazi u sjajnoj šansi,ali njegov šut brani Šemper.

38' Hamza i Caktaš kombiniraju ispred kaznenog prostora Lokomotive, ali domaći izbacuju loptu.

24' Borja Lopez gađa gredu sa par metara! Šemper je loše reagirao nakon ubačaja Bašića, a Španjolac je neprecizan sa par metara nakon odbijene lopte.

21' Hajduk kontrolira utakmicu, igra se isključivo na polovici Lokomotive.

16' Novi pokušaj Hajduka, ovoga puta šut Tome Bašića iz daljine odlazi pokraj gola.

12' Said šutira ravno u Šempera.

10' Šemper ima problema sa Hajdukovim kornerom, ali Lokomotiva se ipak obranila.

9' Prekršaj nad Saidom u kaznenom prostoru Lokomotive! Sudac odmahuje rukom, samo korner za Hajduk.

1' Počela je utakmica!

Danas u 17:30 u Kranjčevićevoj igrat će se susret polufinala Kupa između Lokomotive i Hajduka.

Sastavi:

Lokomotiva: Šemper, Musa, Ivanušec, Knežević, Majer, Kolinger, Kastrati, Karačić, Šunjić, Majstorović, Krstanović

Hajduk: Letica, Lopez, Hamza, Gyurcso, Radošević, Juranović, Caktaš, Said, Bašić, Fomitschow, Savvas