0

Trenutak koji je obilježio utakmicu - LeBron je igrao sjajno dok nije dobio udarac u glavu od rookieja (VIDEO)

16.05.2018 10:26 | Germanijak

'Kralj' je bio dobro ošamućen.

LeBron James je sinoć odigrao odličnu utakmicu, ali to nije pomoglo Clevelandu da izbjegne poraz od Bostona. 'Kralj' je ostvario triple-double s 42 poena, 12 asistencija i 10 skokova, postigao je 21 poen u prvoj četvrtini i izgledalo je kao da je to jedna od onih utakmica koju je odlučio 'sam dobiti'. Međutim, kasnije je usporio, a sve nakon 'bliskog susreta' s ramenom Jaysona Tatuma.

> LeBron imao triple-double s 42 poena, ali nije bilo dovoljno - Boston ima 2:0 u finalu Istoka (VIDEO)

Nešto manje od četiri minute prije kraja druge četvrtine LeBron je išao na polaganje, a na njega je naletio Tatum. Prekršaj je bio očigledan, a mladi igrač Celticsa je nehotice ramenom 'pogodio' LeBrona u vrat. Jasno je bilo da je James u tom trenutku bio ošamućen, a nakon što je izveo slobodna bacanja izašao je iz igre da bi došao k sebi.

„Mislim da ću biti u redu“, izjavio je LeBron o ozljedi nakon utakmice.

> Prije 6 godina molio LeBrona za malo pažnje, sada igra u finalu Istoka protiv njega

James nije bio toliko efektan u nastavku utakmice, pogotovo ne u trećoj četvrtini kada je pogodio 3 od 7 pokušaja na koš. U zadnjoj je ubacio nekoliko važnih poena, ali je bilo kasno – Boston je već osigurao pobjedu…