Toronto dobio četvrtu u nizu, Milwaukee bez Giannisa nemoćan u Denveru (VIDEO)

10.03.2020 08:38 | Germanijak/M.N.

Babina večer za zaborav.

Noćas su na NBA parketima odigrane tri utakmica.

Atlanta Hawksi su u svojoj State Farm Areni slavili tek nakon dva produžetka protiv Charlotte Hornetsa rezultatom 143:138.

Gosti su imali pobjedu u rukama sve do 1,8 sekunda do kraja kad Martin radi prekršaj i šalje Younga na liniju slobodnih bacanja. Atlantin razigravač pogađa prvo za 122:122, ali promašuje drugo te odvodi utakmicu u produžetke. Kako no nakon prvog dodanog vremena nismo dobili pobjednika, odluka je pala u drugom produžetku, gdje su se domaćini pokazali kao koncentriraniji te su u konačnici upisali pobjedu 143:138. Pobjednike je predvodio Young s 31 košem i 16 asistencija, dok Hornetsima nije pomoglo ni 40 koševa Roziera.

Denver Nuggetsi su u Pepsi Centru pobijedili Milwaukee Buckse rezultatom 109:95.

Domaćini su sjajnom momčadskom igrom došli do slavlja, a gosti jednostavno bez svoje najveće zvijezde nisu mogli pružiti ozbiljan otpor. Nije to bila spektakularna predstava na koje smo navikli u najboljoj košarkaškoj ligi svijeta, najbolji dokaz tome je treća četvrtina koju su dobili gosti rezultatom 14:17, a tako loša realizacija se stvarno rijetko viđa. Nuggetse su do pobjede vodili Murray s 21, Milsap s 20 i Grant s 19 koševa, a najefikasniji igrač susreta bio je Korver s 23 ubačaja.

Toronto Raptorsi su u borbenoj utakmici slavili kod Utah Jazza rezultatom 92:101.

U prvom poluvremenu smo gledali izjednačenu utakmicu u kojoj se vodstvo mijenjalo u par navrata. No, drugi dio gosti bolje otvaraju te se početkom četvrte četvrtine odvajaju na dvocifrenu prednost. Imali su Jazzeri još jedan trzaj povratka, kad su otopili prednost i čak došli na +2, međutim završnica je pripala gostima koji su tako upisali i četvrtu pobjedu u nizu. Toronto su do pobjede odveli  Ibaka i Siakam sa po 27 koševa, dok je kod Jazzera najefikasniji bio Ingles s 20 ubačaja. Bojan Bogdanović je imao večer za zaborav, za malo manje od 25 minuta zabio je pet koševa uz šut iz igre 2:8.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.