0

Tolić hat trickom matirao Inter, gol sezone sjajnog veznjaka u 92. minuti (VIDEO)

09.11.2019 16:56 | Germanijak/M.N.

Lokomotiva pobjedom preskočila Rijeku i Osijek.

Odigrana je utakmice 15. kola Prve HNL lige u kojoj je Lokomotiva slavila protiv Intera rezultatom 3:1.

Domaćini su se od početka susreta postavili kao bolja momčad. Kontrolirali su loptu, dok su se gosti orijentirali na protuudare. U 25. minuti domaćini su golom Tolića iz kaznenog udarca kapitalizirali konkretniju igru te poveli 1:0.

Lokomotiva je i na početku drugog poluvremena djelovala ozbiljnije. U prvih 15-tak minuta su stvorili par prilika, a čak su i postigli gol, koji je bio poništen zbog Kolingerovog prekršaja u skoku. U 65. minuti Inter je po prvi put zaprijetio u drugom dijelu. Brzi kontra napad su odigrali gosti te zaslužili slobodan udarac na nekih 18 metara po sredini, međutim, Ahmedi je bio neprecizan. Nakon toga gledali smo bolju igru gostiju, koji su tražili gol povratka.

No, umjesto izjednačujućeg gola Intera, Lokomotiva u 72. minuti nakon kontranapada povećava svoju prednost. Odigrali su domaćini sjajna protuudar, Karačić je prošao po desnoj strani i oštrim ubacivanjem pronašao Tolića, koji postiže svoj drugi gol na utakmici.

Inter u 83. minuti napokon dolazi do pogotka. Ahmedi i Mitrović su sjajno kombinirali, a potonji izbacio Tsoneva, koji neometan prima loptu na rubu kaznenog udarca i matira Grbića za 2:1.

No, to je bilo sve od gostiju, jer je Tolić u 92. minuti izveo potez dana i zabio jedan od ljepših golova sezone. Dobio je sjajni veznjak loptu na tridesetak metara i fenomenalnim lobom prebacio Freliha za tri boda Lokomotiva i svoj hat-trick. Kakva majstorija za kraj…