0

Subašić obranio penal i primio tri komada, Monaco propustio priliku približiti se Nici!

18.12.2016 22:43 | Germanijak

Nogometaši Monaca nisu uspjeli doći na samo bod zaostatka vodećoj Nici.

U posljednjem susretu 18. kola, Monaco je pred domaćim navijačima s 3:1 izgubio od Lyona. Gosti su poveli u 29. minuti zahvaljujući Ghezzalu, a deset minuta kasnije je momčad iz Kneževine ostala s igračem manje jer je crveni karton dobio Mendy. U drugom poluvremenu je Lyon imao priliku udvostručiti vodstvo s bijele točke, ali penal nije iskoristio Lacazette. Ipak, iskupio se u 87. minuti pogotkom za konačnih 3:1. Prije toga je Valbuena postavio 2:0, a Bakayoko je pet minuta kasnije ublažio poraz.

All Goals & Highlights HD - Monaco 1-3 Lyon... by Video-Sport

Danijel Subašić tako je primio tri komada i Monaco je upisao treći poraz ove sezone te ostao na četiri boda zaostatka za vodećom Nicom. Lyon je četvrti sa 31 bodom, pet manje od trećeplasiranog PSG.-a.