Trenutni rezultat je 3-2.

BORUSSIA DORTMUND - INTER 3:2

Klađenje UŽIVO

90' KRAJ UTAKMICE.

79' PREOKRET! Borussia je došla do vodstva 3-2! Nevjerojatna večer, jer je Chelsea istovremeno stigao do preokreta protiv Ajaxa, a oni su gubili 4-1...

74' Domaćin napada i želi doći do pobjede, ali ne Inter se ne da...

64' GOOOL! Borussia se vraća u igru! Nakon sjajnog pritiska i nekoliko opasnih naleta, domaći dolaze do izjednačenja. Brozović je nesmotreno izgubio loptu blizu svog šesnaesterca, Julian Brandt se sjurio prema Handanoviču i iz nezgodnog kuta pogodio za 2-2.

55' Odlična prilika domaćih! Hazard je ubacio s desne strane, Brandt je očešao loptu koja je došla na drugu vratnicu, ali tamo je za dijelić sekunde zakasnio Axel Witsel.

52' GOOOL! Vratila se Borussia u život preko svog najaktivnijeg igrača na travnjaku, Achrafa Hakimija. Probili su domaćini lijevu stranu obrane Nerazzurra, lopta je došla na peterac do Hakimija koji nije dobro zahvatio loptu, ali dovoljno da pogodi mrežu. Rezultat je 2-1 za Inter.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45' Nekoliko odličnih prilika domaćih, ali nisu uspjeli postići gol.

40' GOOOOL! Inter vodi 2-0 a jedan od najzaslužnijih za to je Marcelo Brozović koji je napravio sjajan solo prodor, uposlio Lautara Martineza koji šalje loptu na drugu stranu do Candreve. Ovaj daje povratnu za Matiasa Vecina koji prizemnim udarcem pogađa za povećanje vodstva 2-0.

35' Odlična prilika Borussije, Brandt je pronašao Hazarda, a ovaj puca, ali Handanovič je dobro postavljen i brani njegov udarac.

23' Lukaku je dobio loptu u noge, pucao je i pogodio vratnicu, ali i da je postigao gol VAR snimka bi pokazala da je bio u očiglednom zaleđu.

20' Vrlo atraktivnu utakmicu gledamo u Dortmundu. Martinez je imao novu šansu, ali nije dobro zahvatio loptu.

18' Nakon kraćeg zatišja opasno je pred golom Handanoviča! Hakimi je uposlio Gotzea, a ovaj puca sa šest metara udaljenosti, međutim slovenski golman brani njegov šut.

5' GOOOL! Prva prava prilika i gol! Lautaro Martinez je oduzeo loptu nespretnoj obrani domaćih, sjurio se po desnoj strani i ušao u sredinu nakon što je prevario stopera koji je pokušao blokirati njegov udarac. Argentinac je sjajno reagirao i ljevicom poslao loptu pored nemoćnog Burkija za rano vodstvo Nerazzura.

1' Utakmica je počela.

*********

S početkom od 21 sat, nogometaši Borussije Dortmund na svom Signal Iduna Parku ugostit će drugoplasiranu momčad skupine F i izravnog protivnika za plasman u knock-out fazu Lige prvaka, milanski Inter.

Ova dva kluba imaju jednak broj bodova uoči utakmice, a dvoboj na Giuseppe Meazzi prije dva tjedna završio je 2-0 pobjedom Nerazzurra. Momčad Luciena Favrea morat će ići na pobjedi večeras, a klubovi koje je vodio Antonio Conte uvijek su obožavali momčadi koje se malo otvore pa ih iz kontre ubiju u nekoliko poteza.

Iz tog razloga bit će vrlo zanimljivo gledati današnji okršaj u kojem ćemo od prve minute gledati i hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića u srcu veznog reda gostujuće momčadi koja izlazi u vrlo jakom sastavu s Martinezom i Lukakuom u vrhu napada, a jedino neće biti sjajnog omalenog veznjaka Stefana Sensija.

S druge strane, Žuto-crni izlaze s poprilično ofenzivnim sastavom s Mariom Gotzeom od prve minute, ali nažalost po navijače domaćih nema Marca Reusa ni Paca Alcacera. Ali zato će Jadon Sancho istrčati od prve minute s Thorganom Hazardom koji je minulog vieknda postigao prvijenac u dresu Dortmunda.