Kraj utakmice.

INTER - BARCELONA 1:2

Odigraj live kladionicu.

90' KRAJ UTAKMICE.

85' GOOOL! Ansu Fati pokopava nade Intera i zabija za 2-1 Barcelone.

82' Kontra Barce 4 na 3, međutim strijelac prvog gola Carles Perez je propustio priliku da već sad zapečati sudbinu Intera.

80' LUKAKU ZABIJA!! Ali ne! Opet ofsajd. Nevjerojatno!

75' Probao je i Epic Brozo izaleka, ali ni njega neće danas.

74' LAUTARO ZABIJA!! Ali ipak ništa - bio je u očiglednom ofsajdu kad je primio loptu pred Netom. Nastavljaju nokte gristi ljubitelji crno-plavih.

72' Lautaro se odlično oslobodio čuvara i pucao izdaleka iz poluvoleja. Lijepo mu je sjela, ali oštri udarac je otišao tik pored vratnice. Antonio Conte kraj aut-linije je u očaju.

68' De Jong se oslobodio čuvara, dao u sredinu pred kazneni prostor gdje je loptu skrenuo Suarez, a na posljetku pucao Vidal. Lopta prolazi tik kraj desne Handanovićeve vratnice.

63' Izlazi Rakitić, te predaje kapetanskui traku Suarezu. Ulazi Frenkie De Jong.

61' Nevjerojatan zicer promašuje Lukaku. Sam ko duh bio je pred Netom, no rezervni golman Blaugrane čudesno brani. Bolje rečeno, Belgijac neobjašnjivo propušta priliku.

58' Griezmann puca opasno iskosa s nekih 15 metara, no Handanović brani.

51' Rakitić je imao jedan lijep prodor, no njegov je udarac iskosa s ruba šesnaesterca blokiran i izbijen u korner

45+2' Kraj prvog poluvremena.

45' Dvije minute sudačke nadoknade.

44' GOOOOL!! 1:1!! Lautaro je primio dugu loptu, fantastično je zagradio i sačuvao, a Romelu Lukaku idealno i pravovremeno naletio i u punom trku s ruba kaznenog prostora snažnim prizemnim udarcem u sam kut gola izjednačio.

39' Moussa Wague u jednom je kontaktu u pokušaju blokiranja ispucavanja ozlijedio Biraghija. Lijevi bočni je nakratko napustio travnjak.

36' Lautaro je odlično primio dugu loptu malo unutar kaznenog prostora iskosa, čak dobro puca, ali u bliži kut i Neto to dosta lako brani

30' Domaće je uzdrmao ovaj gol, pokušavaju prijetiti iz daljine, ali teško će danas Netu zabiti gol.

24' GOOOL! Carles Perez zabija za vodstvo Barcelone unatoč velikoj terenskoj nadmoći i brojnim prilikama Intera. Perezu je ovo prvi nastup u Ligi prvaka.

S obzirom da Borussia Dortmund vodi protiv Slavije iz Praga, Interu odgovara samo pobjeda u ovom ogledu.

22' Nova prilika Talijana, ali Neto je danas na razini i izrazito fokusiran.

19' Odlična prilika Intera, ali vratar Neto odlično brani.

10' Nova prilika Nerazzurra! Lukaku je po ćevape poslao stopera Barcelone, ali njegov udarac u posljednji trenutak u korner usmjeravaju preostali braniči gostiju.

9' Sada je zaprijetila i Barca. Carles Perez je pucao, ali Handanovič uspijeva otkloniti prijetnju.

7' Gol Lukaku! Ipak, lažna uzbuna... Belgijac je prethodno bio u ofsajdu.

5' Prva prilika za domaće! Lukaku je bio pokretač akcije, Vecino je imao dosta prostora, ali dio obrane gostiju uspio se vratiti. Na kraju je pucao D'Ambrosio, ali njegov pokušaj odlazi iznad grede.

1' Utakmica je počela.

******************

Uoči utakmice:

U najatraktivnijem susretu prve polovice zadnjeg, šestog kola ovogodišnje Lige prvaka pratimo susret Intera i Barcelone. Valverdeova družina sigurno odnosi prvo mjesto u grupi F s obzirom na 11 bodova na kontu, dok domaćin utakmice Inter, kao i onaj u drugoj utakmici, Borussia Dortmund, imaju po sedam bodova i u foto-finišu grupne faze ''potući'' će se za poziciju broj dva i prolaz dalje u nokaut fazu iz grupe označene kao ''skupina smrti''.

Ernesto Valverde najavio je kako će na teren poslati 11 igrača bez Lea Messija, Mark Andre Ter Stegena, Gerarda Piquea i Sergi Roberta, a ljudima u Dortmundu ta odluka, blago rečeno, nije najbolje sjela.

Inter ima prilično dobru sezonu i trenutno je vodeći na ljestvici Serie A, s obzirom da je iskoristio kikseve Juventusa zadnja dva kola. Pobijedi li večeras, sigurno je u šesnaestini finala Lige prvaka, bez obzira na rezultat na Signal Iduna Parku.