0

Spektakl u Koprivnici - sedam golova, hat-trick mladog reprezentativca Kosova

16.09.2018 18:28 | Germanijak/E.F.

Odigrana pretposljednja utakmica 7. kola Prve HNL.

Spektakularnu utakmicu odigrali su Slaven Belupo i Lokomotiva u sklopu 7. kola Prve HNL. U Koprivnici su do tri boda došli gosti pobjedom 5:2.

Junak utakmice bio je Lirim Kastrati koji je postigao hat-trick. Prvi gol je ovaj Kosovar zabio u 23. minuti, a bio je to i prvi gol na utakmici. U 43. je Datkoviće udvostručio prednost 'Lokosa', a kada je Kastrati u 46. bio precizan za 3:0, izgledalo je kao da je pitanje pobjedniak riješeno.

No, Slaven Belupo se nije predao. Bačelić-Grgić u 70. i Jelić u 81. su smanjili zaostatak na 2:3, ali u 83. je Kastrati postigao svoj treći gol na utakmici i tako de facto riješio pitanje pobjednika. Tri minute kasnije Krstanović je potvrdio prednost zagrebačke momčadi koja se tako vratila na treće mjesto prvenstvene tablice.