0

Skandal u EL: Ademijev rođak zabio pa glavom udario suca

31.07.2019 08:44 | Germanijak

Čeka ga velika kazna za skandalozno ponašanje.

Dudelange je napravio malo iznenađenje eliminiravši favoriziranu Shkendiju iz kvalifikacija za Europa ligu s ukupnim rezultatom 3:2, ali uzvrat u Luksemburgu obilježio je skandal u samoj završnici susreta.

Utakmica je završila 1:1, a Luksemburžani su prošli dalje zahvaljujući pobjedi u prvom dvoboju u Skoplju 2:1. Shkendija je na sve načine pokušavala doći do prolaza, no Dudelange je poveo u 78. minuti pa su gosti trebali zabiti dva gola za produžetke. No, u 84. minuti dobivaju i crveni karton i još se više udaljavaju od cilja.

Međutim, u 92. minuti izjednačavaju rezultat preko Agima Ibraimija te su tako vratili tračak nade da u preostalih par minuta mogu zabiti.

Nakon pogotka Makedonci su krenuli po toliko željeni drugi gol, ali greškom su predali loptu Dudelangeu. Igrač Shkendije je morao reagirati kako bi spasio opasnu kontru i prekršajem je zaustavio suparnika, za koji mu je sudac, malo strogo, dao izravan crveni karton.

Isključenje je izazvalo bijes kod gostujućih igrača, a najratoborniji je bio strijelac gola Ibraimi, koji se u svom ludilu unio sucu u lice i udario ga glavom u glavu te zaradio izravan crveni karton.

Udarac nije bio strašan, no takvim stvarima nije mjesto u sportu te bi najbolji igrač Shkendije mogao zaraditi veliku kaznu.

(foto: Screenshot Youtube)