0

Šarić očajan u pobjedi Sixersa kod Clippersa, Bender odličan u porazu Phoenixa

14.11.2017 07:35 | Germanijak

Zanimljive utakmice u NBA ligi.

Philadelphia 76ers svladala je LA Clipperse u gostima sa 109:105, a iza Darija Šarića je očajna utakmica. Iako je odigrao 34 minute, šutirao je 1-8 i zabio 2 poena uz tri skoka i dvije asistencije. No, Sixerse su zato povukli Robert Covington koji je zabio 31, imao je 6 skokova, 4 asistencije i isto toliko ukradenih lopte te Joel Embiid s 32 poena i 16 skokova. Desetkovane Clipperse predvodio je Lou Williams s 31 poenom 7 skokova, 6 asista i čak 5 ukradenih lopti.

Odličnu partiju odigrao je Dragan Bender u 93:100 porazu Phoenixa od LA Lakersa za koje Ivica Zubac nije zaigrao. Bender je za 20 minuta zabio 15 poena i upisao 5 skokova, a domaćinima nije pomogao ni Devin Booker koji je zabio 36 uz 4 skoka i 3 asistencije.

Aktualni prvaci Warriorsi svladali su Orlando na domaćem terenu 110:100 iako su igrali bez Stepha Curryja. Najbolji je bio Kevin Durant s 21 poenom, 8 asistencija i 7 skokova, dok je za Magic Mario Hezonja odigrao svega pet minuta i zabio 2 poena uz isto toliko asistencija.

Cleveland Cavaliersi svladali su NY Knickse u Madison Square Gardenu sa 104:101, a Ante Žižić ponovno nije bio u kadru Clevelanda. Najbolji kod gostiju očekivano je bio LeBron James koji je zabio 23 uz 12 asistencija, 9 skokova i 3 blokade, a Knicksima nije pomogla ni odlična partija Tima Hardawaya Jr.-a koji je zabio 28 uz 13 skokova i 5 asistencija.