0

Ronaldo iz (izmišljenog) penala u 95. minuti za pobjedu, Tudor teško poražen (VIDEO)

30.10.2019 22:56 | Germanijak/I.A.S.

Zanimljivo je danas bilo u Serie A.

Danas je na rasporedu bilo sedam utakmica 10. kola Serie A. U ranijem terminu odigrana je utakmica između Napolija i Atalante koja je završila rezultatom 2:2,  a pogotke s te utakmice kao i njezin tijek već ste mogli pogledati, odnosno pročitati na Germanijaku:

Pregled započinjemo utakmicom između Udinesea i Rome koju su kojoj su gosti slavili rezultatom 0:3

Gosti su prvi pogodak zabili u 14. minuti kada je Zaniolo iskoristio jednu dobru loptu Kolarova i slabu reakciju obrane nakon čega sigurno matira domaćeg čuvara mreže.

U 30. minuti nismo vidjeli pogodak, ali smo zato vidjeli izravni crveni pogodak. Fazio je bio nonšalantan te je srušio gostujućeg napadača, a nakon pregleda snimke talijanski arbitar odlučio ga je poslati na prijevremeno tuširanje.

Nakon toga Udinese je postao dosta ofenzivniji, ali umjesto da zabiju, oni su primili pogodak.

Igrala se 51. minuta, Smalling se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme nakon jednog dobro izvedenog kornera te je povećao vodstvo svoje momčadi.

Taj pogodak potpuno je presjekao sastav Igora Tudora pa je Udinese primio još jedan pogodak u 54. minuti, a ovoga puta strijelac je bio Justin Kluivert.

Do kraja utakmice Roma je zabila još jedan pogodak, a on je bio djelo Kolarova koji je zabio iz kaznenog udarca u 65. minuti utakmice.

Vodeći Juventus je na domaćem terenu ugostio Genou kojeg s klupe vodi revolucionar Thiago Motta, a o njegovim taktičkim zamislima već ste mogli čitati na Germanijaku:

Stara dama prva dolazi u vodstvo, a strijelac pogotka u 36. minuti bio je kapetan Leo Bonucci.

Domaći sastav je pet minuta bio u vodstvu, ali onda stvari na početak postavlja Kouamme nakon loše intervencije Alexa Sandra.

Kada su već svi mislili kako će Motta sa svojom revolucionarnom taktikom doći do doba, ukazao se Cristiano Ronaldo koji iz kaznenog udarca u 95. minuti utakmice dovodi Juventus do pobjede.

U nastavku teksta pogledajte rezultate ostalih utakmice koje su danas bile na rasporedu u Serie A:

(foto:Reuters)