0

PSG izbušio Subašića: Morao triput po loptu u mrežu u samo šest minuta (VIDEO)

15.04.2018 22:50 | Germanijak

Jedan od najgorih dana u karijeri Danijela Subašića.

Nogometaši PSG-a ponizili su Monaco u 32. kolu Le Championata s čak 7:1 i priuštili Danijelu Subašiću jedan od najgorih dana u karijeri...

Naime, hrvatski golman Danijel Subašić u samo pet minuta morao je čak triput po loptu u mrežu. U 14. minuti utakmice prvi ga je na to natjerao Giovani lo Celso nakon sjajne akcije domaćina.

U 17. minuti Yuri je pobjegao po lijevoj strani i pronašao Cavanija kojemu nije bilo teško glavom matirati hrvatsku jedinicu za udvostručenje prednosti PSG-a.

Tri minute kasnije strijelac drugog gola, Edinson Cavani, fantastično je proigrao Di Mariju, a ovaj još efektnije lobao Subašića za 3:0. A još je 70 minuta ostalo za igrati...

Na Subašićevu žalost, razgoropađeni PSG nastavio je nemilosrdno puniti njegovu u mrežu i u 27. zabio četvrti, a strijelac je ponovo bio Lo Celso, opet nakon sjajne akcije PSG-a.

U 38. minuti Rony Lopes barem malo ublažio je debakl Monaca u prvom dijelu golom za 4:1.

Nemilosrdno trpanje hrvatske reprezentativne jednice nastavilo se i u drugom dijelu, a u 57. minuti svoj drugi gol zabio je Di Maria. Argentinac je ponovo ostao oči u oči sa Subom, a epilog je bio isti, gol u mreži Monacova vratara za 5:1.

Monacov debakl nije stao ni tu, u 78. minuti u sivilo gostujuće momčadi uklopio se i njezin ponajbolji igrač, Falcao, zabivši u vlastitu mrežu za pola tuceta golova iza Subašićevih leđa.

Nemilosrdni PSG u 87. minuti dodao je još jednu šamarčinu na ego igračima Monaca svojim sedmim golom na utakmici. Strijelac je ovaj put bio Julian Draxler na asistenciju Javiera Pastorea.