Deja vu u Velikoj Gorici: Slavlje Gorice golovima Lovrića i Suka

02.11.2019 19:14 | Germanijak

Pratimo novi obračun rivala iz Kupa.

GORICA - HAJDUK 2:1

90+5' Kraj utakmice. Gorica je drugi puta u tri dana pobijedila Hajduk, oba puta s 2:1.

90+3' Joey Suk zaradio je drugi žuti karton te će Gorica utakmicu završiti s 10 igrača.

86' GOOOOOOOOOOOOL!!!

Novo vodstvo Gorice, zabio je Joey Suk glavom nakon slobodnog udarca. No, čini se kako je bio u zaleđu, ovo je situacija o kojoj će se puno raspravljati.

84' Umalo je Hajduk poveo. Čolina je sjajno poklopio jedan ubačaj te volejem poslao loptu pod prečku, ali Kahlina je krasno obranio

79' Lovrić je odlično šutirao s 18 metara, ali je Posavec uspio obraniti njegov udarac i opet spasiti Hajduk.

66' Jurić je zaprijetio, ali otišlo je preko gola

60' Velika šansa Gorice. Lovrić je ubacio, Joey Suk je pucao s pet metara, ali Posavec je na razni zadatka

46' U nastavak utakmice kreće se bez promjena

45' Kraj je prvog poluvremena, gledali smo sjajnu utakmicu

40' Opet Lovrić puca s 20-ak metara, ovaj puta Posavec nema problema

39' Jairo je odlično prošao po lijevoj strani i ubacio u peterac, a Jovičić u posljednjem trenutku odbio loptu i spriječio preokret Hajduka.

33' Bradarić je nakon kornera šutirao s 20-ak metara, ali je Kahlina obranio njegov udarac.

30' Opasno pred golom Hajduka! Muhammed je ubacio s lijeve strane, a Čanađija malo zakasnio na loptu u petercu.

28' GOOOOOOOOOOOL!!

Brza akcija Hajduka. Jairo i Bradarić odigrali su dupli pas, a Brazilac rutinski matirao Kahlinu za 1:1. Gledamo sjajnu utakmicu.

12' GOOOOOOOOOOOL!!!

Nova magija Kristijana Lovrića. Bez previše opisivanja što se dogodilo, dovoljno je reći da su domaćini imali slobodnjak na 30-ak metara. Lovrić je čudesno zabio, a možda je i Posavec mogao malo bolje reagirati,.

2' Velika šansa za Hajduk odmah na startu utakmice. Jairo je proigrao Caktaša, ovaj se našao na nekoliko metara od gola i promašio nevjerojatan zicer.

1' Počeo je dvoboj u Velikoj Gorici, sudit će Tihomir Pejin

Hajduk je do sada samo jednom svladao Goricu u šest utakmica. Izgubio je na Poljudu (0:2) u kolovozu 2018, a s posljednja tri gostovanja iz Velike Gorice vratio se kući s dva poraza i tek jednim remijem.

Posebno je bolan bio poraz iz ovotjedne kup utakmice. Na krilima fantastičnog Lovrića, igrači Gorice upisali su 2:1 pobjedu te se plasirali u četvrtfinale.

Sastavi:

Gorica: Kahlina, Muhammed, Jovičić, Steenvoorden, Hamad, Suk, Čabraja, Marina, Lovrić, Čanađija, Ndiaye

Hajduk: Posavec, Juranović, Ismajli, Svatok, Čolina, Hamza, Nejašmić, Jurić, Bradarić, Caktaš, Jairo