0

Ne treba im Ibra, Ante je spasitelj Milana: Rebić ponovno zabio (VIDEO)

24.01.2020 22:24 | Germanijak/I.A.S.

Danas je dan hrvatskih sportaša!

Ante Rebić potvrdio je svoju dobru formu i buđenje iz višemjesečnog „zimskog sna“. Hrvatski reprezentativac zabio je novi pogodak u dresu Milana, a ovoga puta nastradala je Brescija.

Domaćin se dobro držao tokom cijele utakmice, imali su više prilika i udaraca prema golu, ali Ante Rebić našao se u prilici kakve on ne propušta.

Igrala se 71. minuta utakmice, Milan je dugo pleo mrežu oko gola Brescije, a lopta je u konačnici došla do nekadašnjeg veznjaka Villareala Castilleja koji je kratko dodao loptu hrvatskom reprezentativcu, a on se najbolje snašao u velikoj gužvi i u konačnici pogodio za 0:1.

Valja istaknuti kako je Ante utakmicu započeo na klupi za rezervne igrače, ali ga je gostujući strateg odlučio staviti u igru za drugih 45 minuta što se u konačnici pokazalo kao vrhunski potez.

Antin pogodak pogledajte u nastavku teksta:

Za kraj dodajemo kako pogodaka na utakmici više nije bilo pa je tako Milan na otvaranju 21. kola talijanske Serie A slavio rezultatom 0:1.

Ovom pobjedom Milan je sada stigao do šestog mjesta, dok je Brescia ostala na predzadnjoj poziciji.