0

Može li dramatičnije? Porto slavio u derbiju golčinom u zadnjoj minuti i došao na korak od naslova (VIDEO)

15.04.2018 20:50 | Germanijak

Dogodilo se najgore za navijače Benfice.

Benfica i Porto odigrali su portugalski El Clasico u 30. kolu Primeire divison, 89 minuta gotovo pa se ništa nije događalo na terenu, ali u posljednjim sekundama regularnog dijela utakmice zbio se detalj koji je vjerojatno odlučito o prvaku Portugala.

Hector Herrera dočepao se lopte na 20-ak metara od gola i potom opalio onako više iz očaja, nego što je planirao nešto postići, ali na koncu je ispao potez sezone. Njegova udarčina preletjela je golmana domaćih i završila u rašljama za konačnih 1:0.

Ovim rezultatom Porto je preskočio Benficu na ljestvici i sad ima 76 bodova, dva više od ljutitog rivala, a do kraja sezone ostala su još četiri kola. Samo čudom Porto će ispustiti tu prednost i već sad može slaviti titulu, potrebno mu je odraditi još tek formalnost.

(foto: Action Images)