28.07.2019 17:50 | Germanijak

Izabranici Davora Dominikovića jure po zlato.

HRVATSKA - FRANCUSKA 23:28

>>>ODIGRAJ UŽIVO  Hrvatska – Francuska

60' Gotova utakmica. Francuzi su prvaci svijeta.

59' Hrvatska je smanjila na -5.

59' Hrvatska se raspala, Francuzi vraćaju na +6.

58' Francuzi vraćaju na +5.

56' Francuzi uz pomoć sudaca vraćaju na +4. Dominiković je izgubio živce te zaradio crveni karton.

56' Jaganjac zabija šesti pogodak za -3.

55' Srna zabija za -4.

53' Francuzi koriste igrača više za +5.

51' Dva brza gola Hrvatske, prvo je zabio Mileta pa Jaganjac za -4.

50' Suci ne sviraju sedmerac za Hrvatsku pa Dominiković ironično traži dvije minute za Hrvatsku i suci mu ispunjavaju želji, a Francuzi zabijaju za +6

49' Šarac smanjuje na -5.

47' Francuzi nas ubijaju s krila i vraćaju na +6.

46' Vistorop smanjuje iz teške situacije.

46' Francuzi postižu i drugi gol s igračem manje za +6

45' Francuzi ekspresno odgovaraju preko krila za +5

44' Jaganjac je iznudio isključenje i postiže svoj drugi vezani gol za -4.

43' Jaganjac postiže svoj treći pogodak za -5.

43' Vistorop i Martinac su na 1:9 iz igre, a Francuzi to koriste i povećavaju prednost na +6.

41' Panjan brani sedmerac i drži Hrvatsku u igri.

40' Treće isključenje Hrvatske. Novak je poslan na hlađenje.

39' Francuzi zabijaju s igračem manje.

38' Šarac je danas fantastičan, postiže svoj šesti pogodak i iznuđuje isključenje Francuza.

35' Francuzi vraćaju na +5.

34' Mileta smanjuje na -4.

34' Francuzi koriste grešku Hrvatske i zabijaju za +5

32' Šarac ponovo zabija i zarađuje igrača više.

31' Francuzi su realizirali prvi napad, ali i Hrvatska preko Šarca uzvraća.

31' Počelo je drugo poluvrijeme.

'Gotovo je prvo poluvrijeme.

29' Šarac prekida seriju Francuza i zabija na -5.

29' Francuzi rade 4:0 i ponovo bježe na +6.

29' Sad su Francuzi u seriji vraćaju na +5

28' Loš napad Hrvatske koriste Francuzi za +4

27' Francuzi prekidaju seriju i povećavaju na +3.

27' Serija Hrvatske 5:0, Mileta je istrčao kontru i matirao za -2.

26' Sjajna serija Hrvatske. Jaganjac je povezao dva gola zaredom i Hrvatska je opet u igri -3. Sjajna partija Panjca, koji je svojim obranama dao sigurnost napadu Hrvatske.

25' Napokon se Jaganjac pojavio u napadu i smanjio na -4, vratar Panjac je zatvorio gol.

22' Novak zabija za -5.

21' Novak je smanjio s igračem manje na -6.

20' Papić je zaradio isključenje, ali Panjan brani sedmerac.

17' Zamjenili smo vratara, ali ni to ne pomaže +7

16'Francuzi su opet lagano zabili,ali Hrvatska odmah uzvraća i vraća na -6

15' Šarac je zaradio prvo isključenje za Hrvatsku, a Francuzi to koriste za +6.

13' Francuzi preko krila vraćaju +5.

13' Hrvatska smanjuje iz sedmerca preko Milete.

11' Razbranili smo protivničkog vratara, a Francuzi to koriste i bježe na +5.

11' Hrvatska nastavlja s lošom igrom, Francuzi ponovo postižu lagani pogodak.

10'  Nije dobro, ponovno prodajemo loptu za 2:5. Dominiković je pozvao prvu minutu odmora.

9' Francuzi preko krila povećavaju prednost.

7' Francuzi koriste našu pogrešku i ponovo vode.

6'  Šarac poravnava rezultat.

4'  Šarac postiže prvi gol za Hrvatsku.

4' Francuzi su povećali vodstvo iz sedmerca. Hrvatska nije iskoristila igrača više.

2' Francuzi su prvi poveli preko Damianija. Francuzi su dobili prvo isključenje.

1' Počela je utakmica. Sretno Kauboji¨!

***************************************************

Hrvatska rukometna reprezentacija do 21 godinu od 16:30 sati igra finalni dvoboj protiv Francuske.

FRANCUSKA - HRVATSKA (16:30)

HRVATSKA: Ereš, Panjan; Malec, Mileta, Novak, Godec, Vistorop, Martinović, Špruk, Miličević, Srna, Vekić, Račić, Papić, Šarac, Jaganjac.

FRANCUSKA: Bos, Cochery, Damiani, Dourte, Gaudin, Gibelin, Ivah, Kempf, Kieffer, Mapu, Mohamed, Nahi, Poyet, Prandi, Richert, Walid

Uoči utakmice:

Hrvatska je do sad odigrala sjajan turnir te ostvarila svih osam pobjeda, dok su Francuzi do finala došli sa šest pobjeda i dva poraza.

Generacija, koju vodi Davor Dominiković na ovo prvenstvo je ispraćena bez velike pompe, a ostvarili su prvo finale Svjetskog prvaka ikad za Hrvatsku u ovoj dobnoj skupini. Nadamo se da će se iz španjolske vratiti s najsjajnijim odličjem. Sretno mini Kauboji.

Tijek utakmice pratite uživo na Germanijak portalu od 16:30 sati.